Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bal oldali visszapillanto...

Bal oldali visszapillanto tukrom igencsak rezeg, remeg. Mi okozhatja? Valami meg van lazulva a tukorben? Meglehet szuntetni a kivalto okot berhelessel is, vagy csak cserevel?

Figyelt kérdés
Opel astra 2001-es autorol van szo. Elektromos a visszapillanto,s futheto is. Menet kozben ha rapillantok remeg. Igaz, hogy az ut is olyan, hogy "a repulo nem repul siman felette" , de a jobb odali tukor iazan jol viselkedik. Szoval kinek mi a velemenye? Nagyon halas leszek, s elore is koszonom a valaszokat.

2013. febr. 7. 12:15
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Vagy túl gyorsan mégy, vagy túl alacsonyan repülsz... :-D


Egyébként rezonál a tükör, meg lehet próbálkozni vele, hogy különböző súlyokat ragasztasz rá, s ha ettől megszűnik, akkor valóban a rezonancia miatt van. De hogy aztán végleg megszüntetni hogyan tudod, legalábbis esztétikus módon, azt nem tudom megmondani.

(Valahogyan véglegesen rögzíteni kell a megfelelő súlyt, de lehetőleg nem túl rondán...)

2013. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hozzaszolast! Nem tudom, hogy mennyire lenyeges, de azt nem irtam meg a kerdesben, hogy eddig is csinalta ezt (miota nalam van a szeker), de nem volt ennyire feltuno. Mostmar mintha tancot jarna, ha ngyon rossz az ut, barmilyen sebesseggel is "repulok"!
2013. febr. 7. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott valamelyik rögzítés tuti hogy kilazult ha a másik tükör meg jó. Én levenném a burkolatot, és megnézném hogyan van rögzítve. Nem hiszem hogy nagy "was ist das" lenne megcsinálni.
2013. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is kilazult az egyik csavar, de ha egyre jobban rezeg akkor érdemes minél hamarább megnézni mert ha menet közben leeseik, akkor már nem lesz kérdés hogy cserés e!
2013. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csábi Zoltán2 válasza:
Tudom régi, nálam akkor jött elő mikor kezdett leválni a tükör lap az alapról. Le is esett. Visszaragasztással megelőzhető lett volna a csere.
dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!