Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba? BMW 316

Oravecz Ádám kérdése:

Mi lehet a hiba? BMW 316

Figyelt kérdés
A múlt héten vásároltam egy 1992-es BMW 316-ot,eddig hibátlanul működött. Ma a műszerfalon megjelent egy " inspection" felirat,azóta nem indul,illetve ha hosszú indítgatás után esetleg beindul,akkor is lefullad. Valaki esetleg tudna segíteni?

2013. febr. 8. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

A leírásodnak megfelelő pontossággal: a hiba valószínűsíthetően az autóban van. Aki segíteni tud, azt pedig úgy hívják, hogy szerelő.


Mondjuk első lépésben felvenném a helyedben a kapcsolatot az eladóval egy rövid elbeszélgetés erejéig, mert - hacsak nem kifejezetten ennek a hibának az ismeretében vetted meg az autót - szóba kerülhet a kocsi megjavíttatása éppúgy, mint a szerződéstől való elállás...

2013. febr. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Az "inspection" szó vizsgálatot jelent.


Számodra ez hasznos lehet: [link]


Tehát letilt az autód, azért nem indul be. Méghozzá azért, mert azt érzékeli, hogy nincs benne elég olaj. Ha ez tényleg így van, jól teszi, hogy nem akar beindulni és te se indítózgasd nagyon, mert csak kárt okozol. Inkább csinálj egy olajszintmérést!!!

2013. febr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól is lehet, hogy az előző olajcseréknél nem lett kiütve. A kocsi azt hiszi még mindíg a régi olajjal megy, pedíg közben meg lehet, hogy 3x is cserélték.


A fenntebb írt drótos megoldás működik, én is azt szoktam. Csak figyeld, hogy jó lyukakba dugdost.

2013. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
lyukra figyelj! mifelénk leégett egy bömös emiatt.
2013. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az inspection az olajcserére figyelmeztet. Bár szerintem a lefulladás hátterében más okok állnak. Mindenképpen meg kell nézetni.
2013. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vmk csere tuti megoldás!
2013. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2013. febr. 11. 12:25
 8/10 Joci84 ***** válasza:
levegőszűrőt cseréld ki vagy legalább porszivozd ki! Aztán a drótos megoldást alkalmazd!
2013. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
valami vizhőfokmérőnek volt lecsúszva a vezeték...azért nem indult :@ :D
2013. márc. 14. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalább olcsó volt XD
2013. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!