Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely 10-15 év közötti BENZINES...

Mely 10-15 év közötti BENZINES autóknak van a legalacsonyabb fogyasztásuk?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 12:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
azt hozzátenném, hogy normálisan felszerelt autók érdekelnének (légzsák,klíma,szervo,centrálzár,elektromos ablak,esetleg ABS)
2013. febr. 8. 12:05
 2/19 anonim ***** válasza:
A kisebb motorú (1.2-1.4) japán vagy német autók.
2013. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
tudok egy 94 es honda civiket klimás légzsákos közp záras cucc 8 ból áll meg vegyesen karbantartott nagy gondosságal kezelték 1.4 es 75 lovas nem eladó csak ez tutira igaz
2013. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy hogy mire használod. Városba jó az 1.0, 1.2-es kocsi, de 130-al már az 1.6-os is ehet kevesebbet mint a kisebb társai. Egyébként meg ha annyira a fogyasztásra mész, akkor dieselt tudom ajánlani.
2013. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Swift... Ha tetszik, ha nem.
2013. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"legalacsonyabb fogyasztás" + klíma. §:-D
2013. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 gkol1 ***** válasza:
Én is a Suzukit ajánlom 1.3 benzines 5-6 liter kb. jobb láb függő!!!!! Olcsó alkatrész könnyű fenntartani és nem is csúnya gépek.A hátrány,hogy sok van belőle (és nép autó)ja és ne ütközz vele mert a kaszni élég gyengusz de ezek mellet nem rossz autó ahogy mondják EZ A MI AUTÓNK.
2013. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"10-15 évesen kocsiba aki dízelt vesz (ha csak nem ismerős) az meg komplett idióta"


Kicsit el vagy tévedve barátom.

2013. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért is?
2013. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert szerinted miért nem szabad megvenni egy öregebb dieselt, ha előtte át van nézve? Írd már le nekem, mert biztosan nagyon jól tudod, hogy egy 15 éves dieselen mi mennyibe kerül. Mert mondjuk ha a turbó beszarik akkor az nem olyan nagy költség, mint mondjuk egy újnál, ami elérheti a 3-400 ezret is. Ráadásul ugyanannyi km-el én hamarabb vennék dieselt, mert azok km-ben sokkal többet bírnak. Ismerősöm is megvette az F astrá 1.6-os benzinnel, vitt magával szerelőt, kopott volt a motor, és most meg köpködi hogy sokat fogyaszt. Tudom, ez csak egy példa. Az én 16 éves 257000-et futott opelomban, (B vectra), ISUZU diesel blokk van (majd keress rá, sokkal megbízhatóbb mint a benzines társai), városban 6.5-liter körül járok, és nem kell sporolnom a gázpedállal hogy ennyi legyen a fogyasztás. Kb 2 éve vettem, és még nem kellett a motorjához nyúlni. Arról nem is beszélve, hogy ha ügyes vagy, akkor ezekbe lehet 300-350 ft/liter áron gázolajat szerezni.
2013. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!