Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy jó karosszéria lakatos...

Egy jó karosszéria lakatos meg tudja oldani, hogy az autómba napfénytetőt rakjon?

Figyelt kérdés
Mindig is napfénytetős autót akartam, de sajnos nem az lett. Most szét van bombázva teljesen az autóm. Arra gondoltam hogy ha bontóba kivágnának nekem egy napfénytetőt azt meg lehet-e oldani, hogy az én autóm tetjét is kivágjuk és behegesztik oda a napfénytetőt?
2013. febr. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem kockáztatnám a bontósat.(ha nem jön össze valami, állandó beázásveszély van). Igaz, hogy drágább, de újat bármikor -behegesztés nélkül- beraknak.

[link]

2013. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítéget, ezt nem tudtam.
2013. febr. 8. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy karosszériásnak a tetőcsere rutinfeladat. Ha ezt a megoldást választod, akkor gyári tetőd lesz, annak minden előnyével. Ha csak sima napfénytető kell, akkor elég lehet egy belevágható is.
2013. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Röviden igen megtudja
2013. febr. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!