Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek 600ezer...

Milyen kocsit vegyek 600ezer ft-ért?

Figyelt kérdés

Ez a költség csak az autóra van szánva,a többi költségét természetesen kifizetném tisztességesen.

Lényeg:

Minél fiatalabb,gazdás autót szeretnék.

Suzuki is szóba jöhet,de ha lehetne,az csak a sor végén szerepelne.Gondolkoztam Dacian is,de hasonló okokból ő is oda került.

Maximum 2000cm3.

Tágas belseje legyen,elég magas vagyok.

Fogyasztás teljesen lényegtelen,természetesen előny,ha keveset eszik,bár ez ilyen kategóriában gyengébb motoroknál van meg csak,sajnos.


2013. febr. 9. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
147-es vagy 146os alfa esetleg?:)
2013. febr. 9. 10:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Én imádom az Alfákat, de nem javaslom.

Német és japán autókat nézegetnék, franciákat semmiképpen.

2013. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az alfa nem francia hanem olasz :D de majdnem ugyanaz..
2013. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Skoda Fabiákat ajánlanám, fél éve vettem egy 10 éves 1.2-es HTP-t és meg vagyok vele elégedve eddig. Jól fogyaszt, szerintem tágas az utastere (én is elég magas vagyok és még eddig soha nem vertem be a fejem. :D), és jól megy nagyon. 580-ért vettem szóval teljesen megérte!
2013. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki se mondta, hogy francia.
2013. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont most vettünk a családban egy autót, mi is 600.000-ig néztünk először.

Mondjuk mi kis autót néztünk, mert nőnek lett véve. Skoda Fabia, Suzuki swift, Opel Astra G, Corsa c, Vw Polo, Peugeot 206, 307, Citroen c3, Audi A3... stb

Én azt ajánlom neked, nézz körül kicsit magasabb árkategóriában is, mi is ezt tettük, sokkal jobb autókat fogsz találni 600.000-800.000 közt mint kicsivel 600.000 alatt!

Pl. magamnak kinéztem ~750.000 körül egy ezüst vw borat, ami azért mégsem egy suzuki!

2013. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudom, hogy nem francia -.-.

Egyiket sem javaslom....

A Skoda Fabia jó választás lehet!

2013. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
G Astra?
2013. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!