Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj, ha a gyári 35Ah-s helyett...

Baj, ha a gyári 35Ah-s helyett 44Ah-s akksit teszek a kocsiba? (Suzuki Swift)

Figyelt kérdés

Nagyon kevés ez a 35Ah, az akksi új korától kezdve kevés, mert pl. felkapcsolom a világítást és ha felhúzom az ablakot akkor elhalványul a tompított (nem vészesen de észrevehető azért).

Köszönöm szépen!



2013. febr. 9. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, csak arra figyelj h méretben be férjen a motor térbe meg helyére. Meg hogy le tudd fogatni az akkumulátor rögzítővel.
2013. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt néztem.

A másik, hogy milyet vegyek? Amit most vettem az 2 éves és kuka. Már hiába töltöm egy hideg éjszaka alatt vége a dalnak. Ez ilyen hipermarketes cucc.

VARTA akksit néztem, vagy BOSCH-t. Talán ezekkel jobban járnék.

2013. febr. 9. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen azok nem a legjobbak bár azokból is ki lehet jót fogni :) BOSCH-ról elég változó véleménykét tudok, de a VARTA meg a BANNER azok úgy tudom minőségben is jók :) Akksi márkákhoz annyira nem értek, de remélhetőleg egy hozzá értőbb ember majd leírja.
2013. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na most nézegettem és az a baj, hogy ezen ilyen vékony saru van.

Ki kéne cserélni, hogy találjon az ember normális akksit hozzá.

2013. febr. 9. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes cserélni. Utána bármilyen normál kivezetésú akkut tehetsz bele.
2013. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!