Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót lehet jogsi...

Használt autót lehet jogsi nélkül venni?

Figyelt kérdés

ugy értem ha odamegyek a használt autó kereskedőhöz

és kitöltöttünk minden papírt, kifizettem a kocsit akkor elvihetem?

vagy kéri a jogosítványt is?


2013. febr. 9. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Venni akármilyen autót vehetsz jogositány nélkül, ahhoz, hogy LEGYEN autód, nem szükséges semmi, csak hogy ki tudd fizetni.

Csak vezetni nem szaba jogositvány nélkül...

2013. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Autót vehetsz jogsi nélkül, el is viheted, de ha elkaonak, akkor megbüntetnek. Ugyanis az autó eladójának semmi köze ahhoz, hogy neked van-e vagy sincs jogsid, ha te análkül vezeted, akkor egyedül te vagy a felelös ezért, az eladó nem.
2013. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Új autót nem fognak jogsi nélkül adni.

Használtat igen, de nem fogod tudni átíratni.Ha nem íratod át, jól megbüntetnek.

2013. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Új autót is lehet jogositvány nélkül venni! NEm tudom, honnan szedsz ilyen hülyeséget.
2013. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vehetsz autót jogsi nélkül. Sőt, te lehetsz az üzembentartója és tulajdonosa is. Max amíg nincs jogsid, addig valaki más vezeti helyetted.
2013. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én ugy gondoltam hogy ha megveszem az autót akkor el hajthatok onnan vele vagy kéri a jogosítványt is az eladó?
2013. febr. 14. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Kifizeted a kocsit, ő átadja neked a kulcsot, a forgalmit meg a többi iratot amit még kell, aztán azt csinálsz a kocsival amit akarsz. Ő kereskedő, nem rendőr! Max. furán fog rád nézni egy cseppet, hogy milyen f*sza gyerek vagy, de ennyi. :)
2013. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Persze, a tulajdonjoghoz nem kell jogosítvány! A 83éves nagymamám nevén is van kocsi, pedig soha sem volt jogsija!
2013. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem esett le senkinek, hogy ő akar lenni a tulaj, de más az üzembentartó, és az üzembentartónak van jogsija? :) Tehát valójában kvázi az üzembentartóé lesz a kocsi, a tulaj pedig mondjuk a nagymama, akinek nincs jogsija, de pl. adósságai sincsenek.
2016. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!