Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mien 50es motort ajánl?

Hondafan kérdése:

Ki mien 50es motort ajánl?

Figyelt kérdés
Kedves Motorostársaim! Ki mit ajánlana 50es motorként ami igénytelen, olcsó fenntartású, bírja esetleg a túrákat és nem eszik 5liternél többet? válaszokat előre is köszönöm!
2013. febr. 10. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Olyat, amelyiken elfér egy szép nagyban a "LY", akkor talán megjegyzed végre a "MILYEN", "ILYEN", stb. írásmódját.

Egy simson S51 pl. alkalmas lenne erre a célra... ... ...

2013. febr. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

s51 de őrájuk is vigyázni kell és karban kell tartani.

Gilera runner:hoszabb távon kényelmesebb,nem eszik sokat,őt is ha nem kínzod és karbantartod akkor egy nagyon jó megbízható motorod lessz.

Vannak még a yamahának és az apriliának 50-es motorjai de azokhoz drágább az alkatrész és sokat kell szerelgetni őket.

2013. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

mennyi a ráfordítható keret?

Én egy Derbi Sendát mondanék. Hosszabb túráka is jó, mert kényelmesen ülsz rajta és azért korszerűbb mint egy Simson. Mondom ezt annak ellenére, hogy nekem is az van, de 30km-nél többet nem mernék vele beválalni.

Bár az igazi az lenne, ha letennéd az A1 jogsit és vennél egy 125-ös ETZ-t. Na az már bírja a túráka és nem csak 40-el mehetsz vele.

2013. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Honda MBX
2013. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 petizacc ***** válasza:
51%
Simson.
2013. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Robogó is jöhet? Akkor Yamaha Aerox.

Ha pedig rendes motor, akkor Derbi Senda, meg hasonló kategória.

2013. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha robogó szóba jöhet akkor vegyél egy Kymco Agility 50-et, 4 ütemű, fogyaszt vagy 2 litert, van aki hosszú túrákat is tart vele.
2013. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kymco az csak akkor jó ha újonnan veszed és soha nem mész vele többel 50km/h-nál.

Nem értem miért kellett ezért lepontozni mindenkit?Divatpontozó!

:)

2013. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, te milyen lepontozásról beszélsz? Amúgy meg a Kymco rohadt tartós egy márka, az olcsóbbak közt az egyik legjobb ár/érték arányú robogó, piszok sokat kibír.
2013. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondtam hogy nem bír ki piszok sokat csak annyi hogy vigyázni kell rá,és újat érdemes venni.

Azért egy yamaha még is csak jobb,de engem már nem is érdekel mert nagymotorral cirkálok! :)

valaki lepontozott mindenkit kivéve téged.az a lényeg hogy valaki idióta rosszindulatból pontozott hasztalanul.

2013. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!