Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha autógázos kocsiban a...

Ha autógázos kocsiban a gáztartály érvényessége nemsokára lejár akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szakműhelyben csak ki kell cseréltetni egy újra vagy mi a menete?

2013. febr. 10. 12:52
 1/4 A kérdező kommentje:
És a legfontosabb ugye mindig az ár... Mennyibe van kb?
2013. febr. 10. 12:53
 2/4 anonim ***** válasza:

"10 év után a tartály érvényessége még egy esetben 5 évvel meghosszabbítható."

úgyhogy a tiédet még nem kell cserélni csak lepróbázni , hogy hol + mennyi azt nem tudom ,de hívj fel egy műhelyet azok biztos megmondják lehet ők foglalkoznak vele

pl őket hívd fel biztos segítenek : [link]

2013. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
autógáz szervizhez kell fordulni,ők kiveszik a tartályt és vagy elvégzik helyben vagy továbbküldik nyomáspróbára,ezzel együtt kiállítanak róla egy papírt amelyen az új hitelesítési idő szerepel.5 évre adják meg használt tartálynál az engedélyt,ahogy nézegettem olyan 15ezer Ft körül van.
2013. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nincs gázos kocsink, csak elég sokat láttam és utánajárok a dolgoknak, hogy ha vennék magamnak 1 autót, és gázos lenne tisztában legyek a dolgokkal.


Köszi az eddigi válaszadóknak, adok zöld kezet.

2013. febr. 10. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!