Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rover 214i-t milyen módon...

Rover 214i-t milyen módon tudok kicsit pörgösebé tenni? Vagy egy 8szelepes injektoros motort?

Figyelt kérdés
Van egy rover 214i autóm ami a maga 75 lóvával nem valami gyors és erős autó és szeretném ezt kicsit vagy feljebb vinni vagy csak hogy alacsonyabb fordulaton is pörgös legyen mert jel pil 2000-től húz csak.jó lenne feltornázni 90-re.chip tuningal ez megoldható vagy esetleg másik autó ecu-jával?
2013. febr. 10. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj másik autó ecujával, hogy azt másik motorhoz programozták. Lehet nem is menne rendesen, el sem indulna, dadogna.. Nem mindegy milyen injektorhoz van, milyen érzékelőkhöz. Ha van 1.6-os vezió esetleg azt megpróbálhatod, de csak azonos tipusból.
2013. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam,mert ez 1,4 és egy 1,6 mondjuk bele rakni.a bibi csak az hogy azok 16szelepesek szóval nem hiszem hogy működne!:(
2013. febr. 10. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, ha esetleg van 16 szelepes hengerfej ami kompatibilissé tehető a te motoroddal, akkor azt érdemes megpróbálni.
2013. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az igazság az hogy komplet motort is vehetnék szerintem ha ennyire mélyen bele akarnék menni és talán akkor olcsoban is kijön az ember.nekem viszont valami olcsó de hatékony megoldás érdekelne mint mondjuk a készen kapható chip tuning vagy nem tudom.csak félek hogy 10-20-30e ésrt veszek egy műanyag dobozt két kábelel a végén ami semmit nem ér és nem érezhető!?
2013. febr. 10. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Az " Y " kábeles chippet kerűld mint a tüzet . szart se ér !

Szerintem nagyon sok pénzt kellene ebbe a projektbe beleőlni ..részemről azt mondom nem éri meg ........

2013. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért valószínű, hogy csak annyit kapnál. Ezért nem érdemes pénzt költeni az autóra. Ami növelheti érzésre a teljesítményt, az a direktszűrő. Gyorsítja a légáramlást, így pörgősebb lesz a motor, viszont csökkenti az élettartamát a gagyi verzió.
2013. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kíváncsiságból!mi van ha az ember kompresszort szerel be?lehet kapni ilyen mini kompresszorokat és megfordult a fejembe hogy mit reagálna rá az autó?ha több levegő jobb gyorsulás stb????
2013. febr. 10. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
De a kompresszort is a motor hajtja, bár nem közvetlenül. Szóval semmi értelme nem lenne. A generátort jobban megterheli az áramfelvétele, így nehezebb forgatni, magyarán a motornak többet kell dolgoznia...
2013. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!