Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a motorokról? Kezdő motorosnak jó? Ez lenne a legelső motorom.14,5/F (lent a link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2013. febr. 10. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jo motor.
2013. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a másodikra hajlok mert abban a kilóméter óra is keveset mutat,mármint ennyit én két szezon alatt belerakok,szóval azzal még sok baj nem lehet szerintem.

[link]


Nézegess meg egykettő gilera runnert is azok egy picivel jobbak szerintem.

Üdv!

2013. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 petizacc ***** válasza:
49%
Sose vennék robogót. Az árából már vehetnél egy endurot amivel megízlelheted a motorozás élményét. De ilyen kis pocsköszörűkkel nem fogod. Ezek arra valók, hogy eljuss A-ból B-be. 14 évesen meg gondolom nem arra vágysz.
2013. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsit osztom az utsó válaszát, de azért a robogózásnak is megvannak a maga szépségei :) Nekem tetszenek az általad belinkelt gépek, lőjetek le, mivel igazán nem vagyok robogópárti, de a 2008-ast talán még a szép jelzővel is tudnám illetni. és a 10 000 km-s 2004-essel se nagyon nyúlnál mellé szerintem, az meg egy másik dolog, hogy ennyiből már kapsz endurót. Azthiszem én is inkább azt vennék, de ilyen SR-rel is el lehet közlekedni. Meg nálatok nagyon mennek a 125-ösök 50-esként használva, lessd meg a Honda PCX 125-öt. Szerintem a valaha gyártott legszebb kisrobogó, de ez szubjektív... Széles utat! :)
2013. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
ennyi pénzért nem szabad 50-es motort venni. 4 ütemből nagyon jó régebbi 125-ös - rendszám nélküli - tip-okat kapsz. Én már próbáltam ezeket a robogókat. Jók, de a régebbiek 100* jobbak. Ha annyira csak 50-est akarsz nézz valami régit de csak nagykerekűt!!! ( Honda SH 50ccm, Aprilia, Piaggo free 50ccm, Yamaha -régebbi- cignus 125ccm4ü stb.) Aprlia Scarabeo 100 ccm 150 ccm 4ü.az egyik legjobb. Az Aprilia Leonardoval vigyázz. Nagyom gyorsak és szinte lehetetlen olyat kifogni ami egyszer sem volt törve + sokat fogyaszt mert 2 ütemű. Még az 50-es is egyenesen zabál.
2013. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kéne javasolni 125ös rendszám nélküli motor vásárlását. Ez jobb körökben is szabálysértés és szép súlyos pénzbírsággal jár. Főleg, ha 14 éves vezeti...


SR50 jó robogó, 50cc téren az egyik leggyorsabb. Még megnézhetnéd a Yamaha Aeroxot, szintén jó gép, vagy a személyes kedvencemet, gilera runnert.


125-ös átírt gépekkel meg ne szórakozz, ha elkapnak: jogosítvány nélkül vezettél illegálisan üzemeltetett, megfelelő papírok nélküli motort. Ez csak ellenőrzés, ha balesetet csinálsz csak hatványozódnak a gondjaid. Kell ez neked?


Fentieknek egy gondolat: 50cc enduroval milyen élményekről beszélünk? Élvezetes offroadhoz nem kéne szerintetek nagyobb köbcenti?

2013. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jók ezek az Apriliák, de 50esben az Aerox a legjobb. 50es váltós meg nulla élményt ad, oda nagyobb köbcenti kellene. Rendszám nélküli 125ös meg felejtős.
2013. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

elég sok ismerősöm használ 125 ccm-es motort. Kapták már el őket is rendőrök, habár nagyon ritka felénk. De nem kapott semmit, mert külföldi adásvételije volt azon 50 ccm feltüntetve. Nem szakértő, hogy tuja hány ccm-es a motorja a külföldi embert meg nem fogják beidézni. Így figyelmeztetés lett a vége, habár ez biztos ritka eset.

De ha már 125 ccm-ről beszélünk - az ellene szólóknak - az sem jobb, ha az 50-est berhelik fel, hogy gyorsabban menjen. Azzal is el lehet érni a közel 100 km/h-t és egy 4 ütemű 100-as 125-ös sem megy gyorsabban csak a 2 ütemű

2013. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
van itthon tesómnak egy rx50e de nekem nem nagyon jön be a városba az állandó kapcsolgatás főleg hogy egy kicsit magas is nekem az ülés,
2013. febr. 11. 15:09
 10/11 anonim válasza:
Pedig azok a motorok, nem ezek. Nekem is novemberben lett meg a jogsim 50cm3-re, befektettem egy Aprilia RX50be és imádom, a váltás is már 2. nap tökéletesen ment. Bár az én 180cm-hez ez a jó méret nem az ahol a nyakamba van a lábam :D
2013. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!