Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalata van...

Milyen tapasztalata van valakinek aki üzemanyag adalékot használ?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van az autómmal de mióta beletöltöttem azóta falja a benzint és mikor beinditom jól dolgozik,aztán pedig rángatja az autót és lefulad 2-3 szor is,na de utána mintha mis sem történt volna.SEGITSEN VALAKI,HOGY AZ ADALÉK A BAJ VAGY MÁS PROBLÉMÁM VAN
2013. febr. 11. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen fajta, és milyen arányba keverted?
2013. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugy irta a flakonon,hogy 50-60 liter benzinhez,mi ugy kevertük hogy 35 literhez 1.2 decit öntöttük szerintem sok,azt mondta a szerelö,hogy eldugulhatott az injektorfej azzal a salakkal amit lebontott,és rohadtulsokat zabál az autó
2013. febr. 11. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ha belemosódik a dzsuva az injektorba, akkor már nem porlasztja a benzint, hanem spricceli. Nekem is hasonló problémám volt, azzal a különbséggel, hogy nekem hidegen rángatott a motor kis gáznál.
2013. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja nekem etanoltól volt koszos az injektor.
2013. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szokratesz ***** válasza:

apró kérdés:

Ha ezek a szuper adalék szerek annyira hasznosak lennének akkor az autógyártó cégek miért nem ajánlják?

Én még sosem tettem egy autómban sem semmit pluszba. Pedig most is az egyikben 340 ezer van. Nem eszi az olajat, nem fogyaszt sokat nem volt még megbontva semmilyen szinten a motor (a szelepfedél sem volt levéve).

Egyszerű benzinkútnál tankolok, semmi flanc.

2013. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Piros Spurit használok, nem tapasztaltam hátrányt. Igaz csak az előírt 0,002%-os arányban töltöm bele. Autószerelő azt mondta, ő a sajátjában műszerrel mérte, jobbak lett a kibocsájtási értékek.
2013. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!