Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Annyira izgulok, hogy nem...

Annyira izgulok, hogy nem igaz! Ma is elrontottam szinte mindent! Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2 nap múlva itt a forgalmi vizsgám, eddig minden viszonylag jól ment, de ma, annyira izgultam, már a vizsga járt az eszembe, hogy elrontottam szinte mindent, és figyelmetlen voltam. Emiatt hogy ma ennyire elb*sztam mindent, még jobban izgulok,, mert holnap lesz a vizsga előtt az utolsó 2 órám! De amikor meg itthon saját autóval vezetek, olyan nyugodt vagyok, jól megy minden. Semmit nem rontok el! :(
2013. febr. 11. 20:17
 1/5 anonim válasza:
100%
tudom, hogy nehéz de próbálj meg megnyugodni. Elsőre én is nagyon izgultam és nem is sikerült, amikor másodszorra mentem már nem izgultam és sikerült is. :)
2013. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyugtató segíthet? vagy lehet hogy többet ártana mint használna? :D :)
2013. febr. 11. 21:02
 3/5 Ede75 válasza:
Gondolj arra, hogy a vizsgán nem elvárás, hogy rutinos vezető légy, elég ha tudod a KRESZ-t és tudod kezelni a járművet.
2013. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs miért izgulni, forgalmi vizsga nem számonkérés, csak ellenőrzés.

Mint a felettem levő írta, nem a rutin számít, hanem a KRESZ. Vezethetsz rutinosan, de 100%, hogy megbuksz, mert ugye a gyakorlat nem ugyanaz, mint az elmélet.


Szóval, egyszerű az egész, megfelelő hozzáállás esetén. Ne gondold, hogy bármivel is meg tudnak szívatni, mert nincs ilyen. Itt azt kell bizonyítanod, hogy tudsz KRESZ szerint figyelmesen, lehetőleg magabiztosan (nem összetévesztendő "gyors"-al) vezetni.

A vizsgabiztossal meg ne foglalkozz! Ő sem fog hozzád szólni. Persze, ha gondolod elbeszélgethetsz vele, ő is csak ember elvégre.

Ha mindez még mindig nem elég: tartsd fejben, hogy a legrosszabb ami történhet, hogy két héttel később kapod meg a jogsit (kb ennyi idő a következő vizsgára való jelentkezés). Tehát semmi végleges nincs benne, ha nem sikerülne.

2013. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mivel a vizsga majdnem ugyanaz mint egy átlagos óra, próbáld kikapcsolni hogy mögötted ül a fickó. Nagy segítség, ha az oktató folyton nyugodt hangnemben beszél valamit, vagy ők beszélgetnek. Nekem mind2 vizsgán ez volt, hogy beszélgettek végig, én meg nyugodtan tudtam vezetni, meg is lett elsőre. Persze volt hogy harmincas zónában nem tudtam felengedni a kuplungot mert véletlenül 3asba váltottam ekkor kapcsoltam és gyorsa visszaraktam kettesbe :) szóval így picit tud segíteni az oktató.
2013. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!