Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S51es simsonnak beállt a...

S51es simsonnak beállt a blokkja. Mennyibe kerül megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Komplett blokk használtan 20.000ft vagy még annyi se.

Ugyan ennyibe kerül felújítani és az a biztosabb.

2013. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha csak a dugó szorult meg,akkor nincs gond.

De rengeteg infót elhallgattál,így nemlehet a kérdéssel mit kezdeni...

2013. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy beállt? Az mit jelent?

Ha csak a dugattyú szorult meg, akkor otthon szétszeded, elviszed a hengert fúratni. Dugattyúval, gyűrűkkel, mindennel 6-7ezerért megcsinálják.

2013. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, nem tudom. most vettem egy ipsétől, azt mondta minden okés a géppel, csak annyi volt hogy egyszer kuplung nélkül betette 2-be és rántott egy nagyot. Aztán megvettem, elhoztam haza, jó volt. Tegnap inditanám, semmi. köhécsel, pár másodpercre be is indult majd leállt. ezt eljátszotta 25x, majd most ott tartok vele, hogy a berugókart meg sem ehet mozdítani. egy barátom szerint aki ért ehez, beállt a blokk, mert kevés olajat tett bele az faszi.
2013. febr. 14. 12:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni nem adják könnyen ezek magukat. keress valakit aki nem 15 éves hanem legalább 20 és simson etz jellemezte az életét na neki mutasd meg mert szerintem nincs nagy baj bár lehet mégis de hát na.
2013. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát majd kiderül mi van... most hívtam fel papámat akinek van ETZ-je már 30 éve egyet nyúz, szóval azért valamelyest ért hozzá, szerinte is beálltak a dolgok benne, csak az a baj, ő messze lakik és nem tudom elvinni hozzá :/
2013. febr. 14. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Aha. pedig ő biztos nagy arc lenne hozzá. egyesben próbáltad megmozdítani előre hátra óvatosan? Szívatót húztál e rá amikor indítottad ill esett-e rá eső vagy pára? nekem a gázbowden bevezette a karbiba a vizet mert nem volt a végén az a kis gumi bigyula és 3 km en keresztül csak prüszkölt az etz. meg van amikor a gyertyapipa is lehúz a hengerfejre ha vizes.
2013. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, próbálta, de leblokkol a kerék is, meg sem moccan. víz nem esett rá, zárt garázsban van/volt.. :/
2013. febr. 14. 14:59
 9/11 anonim válasza:
vedd le a hengerfejejet a négy anya levétele után ja meg akipufogó könyököt is nézd meg mozog e a dugattyu a hengerben.
2013. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kgpassat ***** válasza:
A hengert próbáltad lehúzni?
2013. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!