Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanulni vezetek és nagyon...

Tanulni vezetek és nagyon bunkó az oktatóm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 13 órát vezettem, az oktatóm állandóan kiabál. Amúgy is féltem a vezetéstől, de így már nem is akarok menni. Elég, nekem az iskolai stressz. Állandóan bazzmegoz. Próbálok kedves lenni vele, nem reagálni arra ha szitkozódik. Első órán lecseszett, hogy miért nem tudok vezetni. Mert már úgy kellet volna oda mennem, hogy tudok vezetni. Reggel lemondtam a mai vezetést, ami 1-től lett volna. Először volt ilyen, de családi dolog jött közbe, amihez semmi köze. Ő már többször lemondta és most megint lebaszott, hogy mit képzelek, de nem baj, majd ő be írja az egy órát és majd fizethetem, de őt nem érdekli, ha nekem nem fontos, akkor majd valamikor hív. Korábban megbeszéltem vele a hétfőt és mondtam neki és azt reagálta, hogy oké majd talán hétfőn. Megtehetem, ha tényleg beírt egy órát, hogy nem írom alá? Elég indok, ez hogy új oktatót kérjek? Érdeklődtem másoknál, mindenkivel kiabál.

2013. febr. 16. 10:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Ilyen esetben mindenképp kérj az autósiskolától új oktatót.
2013. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez bőven elég indok, hogy átkérd magad egy másik oktatóhoz!
2013. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
100%
felejtsd el ezt az "oktatót",megmondhatod az iskolánál hogy nem vagy vele megelégedve mert nem tud oktatni.
2013. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem nagyon kell indokolni, csak nem jöttök ki, aztán hagyjon békén, másik oktatót jelöljenek ki. Én is leváltottam az oktatómat. A rutint lenyomtam vele, aztán a forgalomban 1 órát töltöttem, többet nem mentem hozzá. Szerencsére faterom oktató volt, voltak ismerősei, így egy normális oktatót kaptam később, de 1,5 évre elvette a kedvem a vezetéstől az első oktatóm, így az utolsó pillanatban volt a vizsgám, mert ugye 2 év alatt kell megcsinálni azt hiszem a sikeres kresz-től számítva, szerencsére átmentem :) Szóval szerintem minél előbb válts oktatót, sokkal jobb lesz így.
2013. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hétfőn bemegyek, remélem kapok egy kedveset.
2013. febr. 16. 11:14
 6/6 kovpet ***** válasza:
100%

"Megtehetem, ha tényleg beírt egy órát, hogy nem írom alá?"


Az lenne butaság ha aláírnád azt, ami nem igaz és neked még rossz is.


"Elég indok, ez hogy új oktatót kérjek?"


Ez egy szolgáltatás, amiért fizetsz. Nincs szükség indoklásra, ha lemondod. Akkor sem kellett indok, amikor befizettél hozzájuk, nem? :)

Amúgy nem baj, ha elmondod, hogy milyen az oktató. Majd lecseszik és vagy tanul belőle és mással normálisabb lesz, vagy kirúgják.

2013. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!