Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire ésszerű ez az ötlet?

Mennyire ésszerű ez az ötlet?

Figyelt kérdés

Szeretem nagyon a régi autókat, veterán párti vagyok, de nem vetem meg a mostani csúcs mobilokat sem, de külön dimenzió a kettő. Itthon szüleimnél nincs sok hely autónak, 1 számukra, 1 meg nekem. Vennék egy telket és ráépítenék egy garázst Hörmann szekcionált kapuval az mennyire lenne ésszerű? 5-10 autó számára gondolnám... Tudtommal nem lehet feltörni ezeket a garázskapukat. Mellé menne még egy zárt kerítés...


Kíváncsi lennék a véleményetekre, melyet előre is köszönök!



2013. febr. 16. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem akadály akkor rajta.
2013. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
riasztórendszer ami bejelez a rendőrségre+kamerák feltétlenül kellenek.
2013. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
valószínűleg nem itt helybe vennék egy kisebb telket, mert irtó drága. riasztórendszert kifelejtettem, megmondom nem is gondoltam rá, mert a garázskapu elég jónak mondható, de igazad van, nem lenne hátrány, 5e forintot havonta megér bőven. telek kellene valahol pest megyén belül vagy mellett minél olcsóbban, nem kell, hogy nagy legyen. gáz kellene, hogy legyen, mert télen fűtés végett hasznos lenne.
2013. febr. 16. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindent fel lehet törni, azt nem hiszem el hogy ezt egy nagyflexel nem lehet kinyitni :)

Vagy egy autó segítségével betörni.

Persze ezek a módszerek csendben nehezen kivitelezhetők, szóval ha sok a szomszéd akkor ezektől nem kell félni. De csendben is meg lehet oldani bárminek a feltörését.


Ha meg nagy érték van bent amiről tudnak is páran akkor meg főleg...

2013. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!