Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a legjobb választás?

Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Hali én most két fajta márkán gondolkozom... Audi A szeriából valamelyik + Mitsubshi Lancer evo . Kinézetben (Belső, külső), kényelem és hogy minél pörgősebb legyen az autó (gyorsulásra). Szerintetek mi lenne a legjobb választás? A normális válaszokat, tippeket előre is köszönöm!

2013. febr. 16. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha pörgőset akarsz Audiéktól, akkor talán az RS szériában kellene keresgélni :)
2013. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó lenne:

[link]

2013. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Evo pörgös, de a belsőtér puritán módon sportos. Ugye nem luxusra teremtették, hanem rallira. Az audit meg luxusra, ill az rs audikat már felpaprikázták. Mondjuk a 10-es evo már nem annyira nyers, mint elődei. Nekem az elsö evo-k tetszenek. I. II. Na még a III. is.
2013. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen azt elfelejtettem írni, hogy nem luxus autót keresek...

Sima utcai használatra... Amin jól állnának az LSD ajtók

2013. febr. 16. 16:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Most szeretnék autót venni... és eddig az evo nagyon elnyerte a tetszésem főleg abból a szempontból hogy lefújószelep rajongó vagyok... :) Az evonak szép is a külseje.... De a belseje műszerfal nem az igazi... 7-8-9 kategóriát néztem eddig a 9é kicsit már alakólt... Utána is olvastam a kocsi után hogy elég szépen dicsérik az autót De arra kiváncsi lennék pl.: hogy a motorzaj erősen behallatszik a járműbe?
2013. febr. 16. 16:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Audinak meg tetszik a belseje némelyiknek a külseje is... csak hát gyorsulással meg a többivel nem vagyok tisztába :)
2013. febr. 16. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Evónak legalább az S szériás Audik méltó ellenfeleik, az A szériások nem erre lettek kitalálva.
2013. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!