Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha ybr 125 vélemények?

Yamaha ybr 125 vélemények?

Figyelt kérdés

Fogyasztás, alkatrészár, ár/érték arány?

Meg saját vélemények.



2013. febr. 16. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyenem nem volt.

Fogyasztása az kicsi,4t nél amúgy is keveset fogyasztanak.

2013. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elpusztíthatatlan, megbízható. Akkora mint egy Simson tehát kb, gyerekméret. Fogyasztása 4 liter körüli, 80-85 -ös utazósebességen. 90 fölött majd' meghal.

Alkatrészt nehéz szerezni.

Én is gondolkodtam hogy olyat veszek, de végül MZ ETZ 125- öt vettem.

Yamaha YBR 125 : 400000 Ft

MZ ETZ 125: 100000 ft


MZ-nak kicsit több a fogyasztása és kicsit többet kell vele törődni, de nagyobb, kényelmesebb, és a vételár a negyede.

2013. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább CBFet, Somálsko jobb gép és szerintem seba si. Na meg kicsit nyomatékosabb és olcsóbb
2013. febr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért, nem vagyok jóba a tablettel
2013. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 2/4

Nekem a 250-esem fogyaszt hosszú távon 4 litert Városban meg 4,5-5 litert de akkor minden lámpán és budapesten kersztül megyek.

Arra akarok célozno hogy a Kis Etz-zédnél valami beállítási probléma lehet,Lehet elég csak a súbertűt lejebb akasztanod egyel hogy ez változzon.Nekem ez kőkemény 1l üzemanyagot jelentett.

Üdv!

2013. febr. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tomtomtt válasza:
Nekem ilyenem van. Szinte csak városban használom, nem megyek gyorsan de cca 100 kiló vagyok és velem 2-2,5 l a fogyasztása. Eddig 2 éve van meg, csak olajat kellet cserélnem (1 liter megy bele) meg láncot olajoztam néhányszor. Kint áll télen is (nincs garázsom) de nem rozsdásodik. Ez előtt Rometom volt, na annál sokkal jobb. :)
2015. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!