Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan oldal ahol fel van...

Van olyan oldal ahol fel van sorolva milyen autókat szeretnek lopni? (többi lenn)

Figyelt kérdés

nem is tudom hogy kéne kérdezni de olyan oldal kéne ahol fel van sorolva ,hogy milyen autókat szeretnek lopni pl a legtöbb ellopott autó a vw caddy utána a Peugeot 206 vagy valami ilyesmi van ilyen oldal valahol ?

válaszokat előre is köszönöm


2013. febr. 16. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ezeket én is megtaláltam szóval nem segítettél ezzel a "Hadd keressem meg neked a google-on" h*lyeséggel

# 1. Volkswagen

# 2. Opel

# 3. Suzuki

# 4. Renault

# 5. Lada

# 6. Audi

# 7. Trabant

nekem típus szerint kell külön külön hogy pl első a Volkswagen és azon belül a legtöbbet ellopott a Golf utána a polo ,2. az opel és akkor ott is ,hogy melyiket lopják a legtöbbet pl astra F utána a G-s astra

2013. febr. 17. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,Óbudán a kenyeres utcából egy éjszaka alatt kettő új Corsa-t vittek el /csak érdekességképpen/
2013. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de gondolom nem ilyen volt [link] inkább ilyen nem ? [link]

vagy a régieket alkatrésznek viszik el ? mert mondjuk cimbinek összetört azt nem akarnak alkatrészre költeni

2013. febr. 17. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan,elviszik akár egy első ajtó miatt is.

Én krosszmotorozok rendszeresen,és konkrét helyeket tudok,ahová kidobálják a komplett motorblokkokat,szétvágott karosszériákat.

2013. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!