Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogónál a motorfék normális...

Robogónál a motorfék normális üzem? Yamaha Jog 49 Cm3

Figyelt kérdés

Most vettem.Ha megyek vele és 50-60 tempónál elengedem a gázt "kigurulnia" kéne,.. Nem ? Variátor szíjmeghajtásos rendszerű, és vissza fogja lejtőn a motorja, és lelassulok,10-15 km/h-nél engedi csak el a szíj a kapcsolatot.Ennek ez a helyes működése,vagy nagyobb tempónál is oldódnia kellene azonnal ??????

Ha ez nem jó...,mit cseréltessek benne ?


2009. szept. 8. 06:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Használtan vettem, ezért nem tudom,hogy jó-e ez.
2009. szept. 8. 06:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kell neki működni ahogy leírtad, nincs baja. 2 vagy 4 ütemű? a 2 üteműnek nem használ a motorfékezés, mert mivel a benzinben van az olaj, onnan kapja a kenést, a 4 üteműnek nem árt mert állandó kenést kap.
2009. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Robogóknál nincs motorfék.

A kuplungot nézd át.

2009. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A robogoknál is van motorfék. Semmi baja nem lesz tőle a motorodnak ami egyébként 2 ütemü. Tök természetes. Ne foglalkozz vele
2009. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jognál teljesen normális működés, hogy lelassul és nem gurul.

Pont azért, mert szíjas-görgős, fokozatmentes váltó. Amennyivel húzod a gázkart annyival megy. gurulni nem nagyon lehet ezért vele, ahhoz kuplungos, sebességváltós motorra van szükség

2011. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!