Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 Endurót kábelezek...

Simsonos Tamás kérdése:

Simson s51 Endurót kábelezek és megakadtam afesszabályzónál, nekem nem olyan van amiből jönnek ki a vezetékek, hanem amire ugy csatlakoznak rá saruval, linkelem a képeket. Tudnátok nekem küldeni olyan képet amin rajta van a bekötése? Magyarázzátokel!

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Nem tudom, hogy hova kell bekötni a fesszabályzót,mert a képen nincs odaírva, hogy hányas kábel jön ki a fesszabályzóból kérlek segítsetek!



2013. febr. 18. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt úgy vágod, hogy általad linkelt rajzon nincs is feszültség szabályozó?


Az általad mutogatott dobozt ELBA-nak hívják és kombinált index/fesz. szabályozó áramkört tartalmaz.


Imhol egy kapcsolási rajz a 6V-os változatról.

[link]


Tudom ezzel most nem vagy kisegítve, de ha jobban megfigyeled a dobozkát vannak rajta számok a csatlakozóknál.


59 - Egyenirányítóra csatlakozik

31 - test

49 - Akksi pozitív sarura csatlakozik egy biztosítékon keresztül

49A - Index kapcsolóra megy

2013. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+ infó: egyenirányító pozitív kimenetére értettem a csatlakozást.
2013. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a válaszát köszönöm, de ezen a dobozon 6 kimenetel van nem kell akor mind a 6 ra kötni valamit?
2013. febr. 20. 06:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor attól kell megkérdezni akitől a dobozt vette. A "szabványos" ELBA 4 csatlakozóval rendelkezik. Önindítós változatnál lehetnek esetleg plusz csatlakozók.

Egyáltalán 6Vos vagy 12Vos a rendszer? A dobozra mi van írva?

2013. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos akitől vetem a simsont az nem nagyon értett hozzá,így nem is jól volt bekötve, az 1. képen rajta van minden van ilyen rajta hogy 31c,31,59a,59b,59,59ab
2013. febr. 20. 14:35
 6/9 A kérdező kommentje:
ja és 12 voltos
2013. febr. 20. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint a motor és a doboz is 12Vos rendszert használ?
2013. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen a motor és a dobozis
2013. febr. 20. 18:18
 9/9 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök. Érdeklődnék hogy sikerült-e már megoldani mert nekem is kellene a segítség.
2013. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!