Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek melyik jön be jobban?...

Nektek melyik jön be jobban? Sedan vagy Kombi?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem tökmindegy milyen nem vagyok válogatós csak 3 ajtós ne legyen azokat utálom. De egy családi kocsinak a kombi jobb mert jobban rakodható vagyis praktikusabb
2013. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Sedan semmiképp, kombi, vagy 5 ajtós.
2013. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 petizacc ***** válasza:
49%
Nekem a sedanok jobban tetszenek.
2013. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedán a legrosszabb praktikussági okokból. Egy 5 ajtós vagy kombi sokkal jobb. Bármikor jól jöhet hogy van egy nagy raktér és egy teljesen lehajtható hátsó üléssor. Nem kell minden kicsit is nagyobb cuccért fuvarost fizetni meg tetőcsomagtartóval szerencsétlenkedni. Persze akinek ez nem szempont mert se családja se méretesebb cucca nincs annak jó a szedán is.
2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sedanom van,viszont van amiből a kombi (is) tetszik. Az elmúlt két évben egyszer lett volna szükségem kombira, a többi alkalommal teljesen elég volt a mostani csomagtartó is (~500l ).
2013. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
amióta 200kmerröl kellett haza hoznom egy vadonat uj alul fagyasztós hütögépet gyári dobozában azóta csak 5 ajtós vagy kombi,bár a szedánok szebbek szerintem
2013. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem ha bottal ütnének se vennék kombit ranezni se birok 😂 (most lehet sokan megutálnak)

Nekem egy olyan csomagtartom van ami nyitható 2 felekeppen, sőt 23l-el több hely van benne mint a kombiba

Ugyhogy kombi semmikép!

ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!