Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hasznaltauto.hu oldalon...

A hasznaltauto.hu oldalon egyes kereskedők miért írják ki, hogy "MAGÁNSZEMÉLYTŐL"?

Figyelt kérdés
Úgy értik ezt,hogy magánszemélytől szerezték az autót (és nem flotta autó,céges vagy hasonló volt) vagy pedig csak csalogatásként írják?

2013. febr. 19. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Úgy hogy egy civil vezette, nem volt taxi, céges autó vagy hasonlók. Ezeknek általában kisebb a futásteljesítménye.
2013. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Csak egy trükk!!


Hasonlók:


Nővezetőtől,

Orvostól,

Idős úrtól,


...és csak 75ezer km van benne!

(20 éves létére.)

2013. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudok mutatni a hahun olyan kereskedőt, akinek a kocsijai:

90%a csak autópályán futott, női tulajtól, dohányzás mentes, első tulaj, garázsban állt:)

Vicces.

2013. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csalogatásként írják: arra alapoznak, hogy a köztudatban még mindig az él, miszerint az "úrvezetők" autói kifogástalan állapotúak, megkíméltek, rendszeresen szervizeltek, azok a csúnya, gonosz taxik, rendőrautók és céges kocsik pedig mind lógó belű, széthajtott romhalmazok.

(pedig nem így van, de a vevő igényeit maximálisan ki kell elégíteni)

2013. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

úgy hogy magánszemélyé volt, de sok zöldséget írnak, ez az egyik kedvencem, az egyik kereskedés összes hahu-ra feltett kocshirdetésénél ott ez a szöveg, mára könyökömön jön ki:


"Az alacsony ár ellenére, belsőtere normális, fényezése egységes. Kellemes, családbarát megbizható modell, ami ár érték arányban is igazán ideális választás. Ettől eltekintve, megkérjük a csodaváró, új autót, kilométer garanciát, dohányfüst mentes belsőt, garantáltan sérülésmentes autót kereső, ennyi pénzért az átirást is követelő ügyfeleinket ne keressenek. Ép ésszel rendelkező embereknek ideális választás a mindennapokra"


bármilyen autóról legyen szó ez a duma mindig ott van... csavargó, csirkefogó bandák ezek, tisztelet a kivételnek, de nekem személyes ismeretségem is ezt támasztja alá inkább...

2013. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly cseréltem be az autómat egy kereskedésbe.Pár nap műlva megtaláltam a hirdetését a haszautón.


-Garázsban tartott (csillagos ég,10éven keresztül)

-Dohányzásmentes (napi 2 dobozzal szivok)

-sérülésmentes (6éves volt a kocsi,mikor törve volt)

-rendszeressen szervizelt (volt hogy 30ezret elment olajcsere nélkül)

-gondos gazda (munkaautó volt,kapott sok rosszat szegény)


Azt nem merte odairni hogy női tulaj,mert az áttirásnál lebukna.


Viszont becsületes volt,mert az órához nem nyult,annyi volt benne,mint amivel beadtam.

2013. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, arra nem gondolt senki, hogy bizományba van náluk az autó?


Tehát az autó jelenleg is magánszemély tulajdona, csak megbízta a kereskedést, hogy adja el az autót, aki ezért persze jutalékot fog felszámolni. Magyarul a jutalékát a vételárból levonja magának a kereskedés, tehát az a kereskedés és a megbízó között zajlik, a vevő nem érintett ebben.

2013. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet, hogy bizományos az autó.


Másrészt azért írják oda, mert hülyék az emberek. Nálam minden napos dolog, hogy felhívnak, beszélgetünk az amúgy új állapotú autóról hosszú percekig, majd kiderül, hogy kereskedő vagyok, és köszöni szépen. Gondolom megy, és vesz egy szarabbat magánszemélytől.

2013. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!