Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10000 km-t futott hibátlanul...

K.Janos007 kérdése:

10000 km-t futott hibátlanul működő robbanómotoros kerékpár megér 50000 ft-ot?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 10:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Válaszotokat előre is köszönöm!
2013. febr. 22. 10:35
 2/10 anonim ***** válasza:

Megér annyit,mert nekem ez a km két szezon lenne.

Kinézetre gyári újnak kell tűnnie,ha kopott az ülés,lábtartó,gázkar,tanknál akkor több van benne mint 10000km.

szal ez így láthatlanban megéri akármilyen motor is legyen.

2013. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ismerem a srácot akitől venném és biztos nem ver át napi szinten használja, 3 éve a praktikerben vette 130 ezerért 2 ütemű most volt szervizelve, egyetlen hibája hogy amikor leállítod elkell zárni a benzincsapot mert 1 órán belül csöpögni kezd a benzin. Egyébként horgászathoz kéne csak meg néha 1-1 nagyobb távhoz (20-30 km).
2013. febr. 22. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd amire figyelj hogy olajat csak szintetikus olajat használj bele,meg a szíjat és a görgőket időben kell cseréltetni majd benne.Ha nem nyírod sokkáig kifog szolgálni minden probléma nélkül szerintem.
2013. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Remélem nem vezettelek félre és te is ugyanarról a dologról beszélsz, lehet rossz kategóriába írtam, de ez az a bicikli amit motor hajt tehát 300 watt alatti jogosítvány nélküli szerkezet...:)
2013. febr. 22. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Én kimondottan segédmotorra gondoltam,vagy robogóra.

Én most nagymotorral a legutolsó szezonban 7000km-ert tettem meg hétvégenkét eljártam túrázni stb.

Akkor ez a kis bringa kisebb mint 50ccm,zokról sajnos sok tapasztalatom nincs,de azért feltételezzük hogy nem gáz.Viszont ha tudsz alkudozz.

2013. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen 35ccm-es 0,3kW teljesítményű bicaj de nemtudom hoogy ennél sokat jelent e a 10000 km mert nem nagyon értek hozzá...
2013. febr. 22. 13:31
 8/10 anonim válasza:

Rakjál fel képet róla.

Egyéblént 50-es motornál ha jó (Japán,olasz) nem sok, de kínaiaknál már sok, mivel ezek már 15e körül vegleg feladját.

Van autós jogsid? mert ha igen akkor ha mostanában ebbe nem kavartak bele akkor lehet vele 50-est is vezetni (kb.4-7Le seket)

2013. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért kínai négyütemű robogóval is el lehet többet menni mint 15 ezer,szerintem ha nem tunningolják őket és rendesen használják akkor ezzekkel is évekig el lehet mászkálni addig amíg elő nem kezdnek jönni a bajaik(kínai motorokra gondolok)

Robogóknál ennyi kilóméter nagyon kevés,viszont ennél a kerékpár típusnál nem tudni.

2013. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nagyon tetszik vedd meg. a benzincsapot meg amúgyis elzárja az ember. arra, amire szeretnéd pont jó. bármilyen papírral vezetheted.
2013. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!