Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladások! (ha vagytok itt) Nem...

Ladások! (ha vagytok itt) Nem éreztétek úgy, miután megcsináltátok a gépet (hms 296 tengely, Katona futómű stb. ), hogy nem érte meg, vagy nem hozta azt az eredményt amit vártatok?

Figyelt kérdés
Tudom, csodák nincsenek, elsősorban az utcai átalakítások érdekelnek.

2013. febr. 22. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

nekem 1,6-os moci volt benne ,és rövidhajtókaros volt.Így vettem nagyon elégedett voltam vele,csak az volt a bajom hogy nem tudtam fenntartani mert sok volt a biztosítás és 10l alatt soha nem fogyasztott.

Nagyon jó kis masinák ezek,ha lesz több pénzem feltétlenül veszek egyet hobbinak.

2013. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Nekem is volt ladám de én nem szerettem kényelmetlen volt és mint ahogy az előző is írta nagyon sokat evet

A mostani üzemanyag árak mellet már tényleg hobbi célra jók csak

De a kérdésre válaszolva valami ilyesmire gondoltál kérdező?

[link]

2013. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: igen, ilyenekre, és ehhez hasonlókra, mint amik a Ladaracing-en vannak. Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 24. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem érte meg, vagy nem hozta azt az eredményt amit vártatok"

Nagyon relatív dolgot kérdeztél, hiszen aki ladával foglalkozik,, és az élete részévé vált, annak angyon nehéz megmagyarázni, márpedig ez nem éri meg...

De térjünk át a szakmai részére...



Szóval, ha pl egy mindenapi használatban lévő autóról beszélünk, annál is mérgeleni kell, hog egészen pontosan miből gazdálkodsz, mégis miylen jellegű autóról beszélünk ( tegyük fel, ha óvodába viszed minden reggel a gyereket, nem hiszem, hogy egy fullra kikeményített pattogós autóban kívánod ezt az élményt), viszont ha csak te használod, akkor telejsen más vizekre lehet evezni...

Ha inkább komoly tuning a cél, ahogy te is írtad, pl tengely, futómű stb., ott már nem igazán beszélünk takarékoskodásról, pénz-mentésről, mert ez már egy más világ, ugyanis akinek nagy tengely van a motorjában ) 316 és társai), ott már nem a fogyi a lényeg.

Viszont a" nem várt eredmény is relatív", tegyük fel, ha egy széria motorba teszel bele egy nagy tengelyt, hozzáértés nélkül, laikus módon, akkor persze, hogy rossz élményben fogsz részesülni, talán az egész tuningot megutálod stb ...

de hogy mégma a végére érjek monlógomnak, annyit összefoglalásként, hogy döntsd el, hogy miből gazádkodhatsz, mire van szükséged, mire fogod használni...ezek után pedig egy hozzáértővel kezdj el kommunikálni a dolgokról!

( pl egy HMS 296-osnak is rengeteg gépmunkája van, aládolgozás, stb, hengerfej... nem egyszerű dolgok ezek egy hétköznapi ember szemében)

2013. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak :) Majd jobban körbejárom a dolgot. :)
2013. máj. 19. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!