Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Szerintetek otthon egy...

Zsoldos Marcell kérdése:

Üdv! Szerintetek otthon egy kis segítséggel neki merjünk állni egy motor festésének? Ha igen, akkor milyen festékeket ajánlanátok? Lehetőleg spray formájában.

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Amilyen festék kell:Olyan ami bírja a hőt,olajat.

Bementek autófesték szaküzletbe ott tudnak segíteni.

Üdv!

2013. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a hő és az olaj nem olyan nagy gond, nem egy autó motorra gondolt? Én egy motorkerékpárra gondoltam.
2013. febr. 23. 13:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem mennyibe kerülne házilag?
2013. febr. 23. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Házilag attól függ hogy milyen festéket veszel.

Flakonosból 2-3 elég attól függ mekkora felületről van szó.

Amit érdemes ilyenkor venni az 2 komponensű festék,meg ha teheted lakkot hozzá.

csiszoló pappír nem kerül sokba,legalább a végén 600-sal át kell csiszolni ahol hibák vannak azt kittel kikenni és visszacsiszolni.

A jómínőségű festékeknek 1000ft decije vagy több.Ezeket kérheted külön keverve flakonba töltve is ha van olyan autósfesték bolt a környéketeken.

Szóval ki lehet hozni 5000ft-ból de ha rendesen akarod megcsinálni akkro 15ezerbe is belekerül.

2013. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!