Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettél már gumiabroncsot az...

Rubik_like kérdése:

Vettél már gumiabroncsot az interneten?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, aki már rendelt webáruháznál gumiabroncsot vagy felnit, annak milyen tapasztalata volt és melyik webshoppal?

2013. febr. 23. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2013. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

[link]

Nagyon meg voltam velül elégedve. ( Bridgstone S20 garnitúrát rendeltem )

2013. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen 2x is ! Semmi gond ,csak olcsóbb mint a gumisoknál.

[link]

2013. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Bp-en a Méta utcában van egy gumis. (XIX. vagy lehet az már XVIII. kerület?) Neten rendeltem, aztán az általam a webes felületen foglalt időpontban mentem fölrakatni. Minden rendben volt.

Felnit meg Vaterán vettem, újat. A legnagyobb meglepetés az volt, hogy egy márkaszerviz volt az eladó, ott kellett átvenni, rendes számlát is kaptam róla, mintha csak az utcáról beugrottam volna a márkaszervizbe felnit venni. A különbség csak annyi volt, hogy fél árat fizettem.

2013. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Közben vásároltam a www.gumistart.hu oldalon, az árösszehasonlítón ők voltak a legolcsóbbak. A biztonság kedvéért a vásárlás előtt felhívtam őket telefonon, hihetetlen kedvesek, készségesek voltak.

Tegnap rendeltem, ma délután már át is vettem a gumikat és minden a legnagyobb rendben volt velük.

Azért továbbra is érdekel, kinek mi a tapasztalata.

2013. febr. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!