Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használtautót ajánlotok...

Milyen használtautót ajánlotok, ha ezek a feltételek?

Figyelt kérdés

- 1-1.5 millióig

- kisebb fajta (Peugeot 206, 207-t nézegettem)

- nem kell nagy motor, 80 ló alatt elég

- legyen viszonylag fiatal az árhoz képest, mert nem szeretnék vele bajlódni


esetlegesen:

-dízel

-20 éves fiúnak lenne, szóval valami sportosabb, fiatalos kinézet



2013. febr. 24. 02:06
 1/7 anonim válasza:

Hát ha nm nagyon akarod javítani akkor Seat-ot semmiképp se.

Honda-t javaslok nagyon jok motorikusan ritkan romlik el foleg ha normalisan szervizelik.

Ford,Bmw de akar skoda is megfelelo lehet.

Peugeotrol sokat nem tudok mondani...Francia kocsikat nem birom....

Japán autok a strapabiroak,német, inkabb

2013. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A honda civic jó, másfélért akár type-r-t is lehet kapni, de most nem ez kell nektek. Egy régebbi ford fiesta. Fiatalos, alkatrész is van. Vagy honda jazz, mitsu colt, toyota corolla. Ezek jók, tartósak, fiatalosak. De mindjárt jönnek és kínálgatják, a (sz@r) golfokat, a (még sz@rabb) corsákat, astrákat.
2013. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vizéli László ***** válasza:
31%

A pözsókat nem ajánlom. A 206-os anno nekem is tetszett, de a maszek szerelőm pözsóba dolgozott és azt mondta hogy olyat inkább ne. 1 éve cseréltem le a mitsubishi colt-om egy 1.5 crdi sedan Kia Rio-ra. Az 5 ajtós csapott hátú fiatalosabb, Nekem speciál semmi bajom nem volt még a sedánnal mióta nálam van, a szerelő is ajánlotta. És nem végső sorban sokan lemondják a kóreai márkát, ezért ezek a tipusok megbízhatóságuk ellenére nem tartják olyan jól az árukat, ezért nagyon olcsón hozzá lehet jutni.

[link]

[link]

2013. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Peugeot 206: Lehet nyugodtan, rengeteg szaladgál az utakon gond nélkül, strapabíró autó. A leggyakoribb ismert probléma talán a hátsó szétterpesztés, de nem kell bele zsákszám pakolni a cementet, mert nem Lada: [link]

Ford Focus: Egy picit nagyobb mint a 206, de nagyjából ugyanazt tudja és ennek sem lesz horror a szervízköltsége (már ha rendesen karban volt/lesz tartva). Kombi példányok gondolom nem játszanak, pedig rengeteg van belőlük: [link]

Suzuki Ignis: A dízeles elég ritka, de szerintem a nagypapa-stílus ellenére fiataloknak is kitűnő autó lehet: [link]

Mazda 323: Inkább kicsit kombis, de ha ez nem hátrány, érdemes rajta elgondolkozni: [link]

Fiat Grande Punto: Tán a legfiatalabb a felsorolásban, ezért érdemes odafigyelni, nehogy túl olcsón valami kóklertől vegyen az ember. Amúgy komolyabb panaszokat még nem hallottam róla: [link]

Citroen C2: Ezt azért raktam bele, mert én biztos ilyet vennék ezekkel a kondíciókkal, sokkal jobb vezetni a többit, noha nyílván fuvarozásra ez a legkevésbé alkalmasabb, de vezetni talán ezt a legnagyobb élmény: [link]

Toyota Yaris: Ez az autó meg egyszerűen kötelező résztvevője ezen összehasonlításoknak: [link]

2013. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lesz miből szemezgetni.
2013. febr. 25. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem a kritériumaid pontosan erre az autóra passzolnak. Árban megfelel, kellően fiatal, jól néz ki, dízel, benzines árban van, olcsóbb, mint a 207-es Pözsók.


Egyébként ismerem a tulajt, megbízható forrásból származó autó. Nekem is ilyenem van, sosem volt vele gondom. Amikor megláttam az autót, nem akartam elhinni, hogy ennyi van benne.

2013. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: azért, mert sokkal jobb állapotú, mint a többi ennyit futott autó. A belseje szinte új.
2013. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!