Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kínai robogó probléma? Egy...

Kínai robogó probléma? Egy yiying nevű darab.4 ütem,50 ccm, tavaly ősszel kapott egy új karbit, mostanáig ment is.

Figyelt kérdés
beindul hidegen, de pár másodperc és leáll. ha sokat próbálom kicsit bemelegszik, és tovább jár, de 50m full gáz után mintha elfogyna a benzin a karbiból,kicsit visszaveszek ujjabb 50m, majd újra harap. már vagy 20-szor szétszedtem-összeraktam, de ugyanaz
2013. febr. 24. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Yiying? És csodálkozol hogy nem megy? Ha jót akarsz magadnak akkor gyorsan megszabadulsz tőle, és veszel valami japánt, esetleg olaszt.
2013. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2800 km és 2007 decemberi a bringa. na meg drága se volt, azért mertem megvenni. ha van valami gyógyszere a felgyújtáson kívül, még próbálkoznék.
2013. febr. 25. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában a kínai robogók olcsóbbak, de annyival megbízhatatlanabbak is.
2013. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!