Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelők, b corsa szakértő...

Corsab kérdése:

Autószerelők, b corsa szakértők? 1999-es 1,2 16V b corsa Részletek lent:

Figyelt kérdés

Autópályán 130 km/h sebességnél egyik pillanatról a másikra történt valami, amitől olyan érzésem volt, mintha az autó lassabb lenne, megnőtt a szélzaj, mintha valami le- vagy kilógna, de ellenőriztem, és nem találtam semmi rendelleneset.

Ezután lassabban mentem, de ugyanúgy érezhető volt, hogy szenved az autó, és a mutató szerint a fogyasztás rendkívül megnőtt, ez összefügg a fent leírtakkal?

Az autó hangja is a megszokottól eltérő lett.


Van valakinek valami ötlete, hogy mi történhetett?


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 24. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lambda szonda csere.
2013. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A tünetekhez még hozzátartozik, hogy a hőfok dugóban sem megy fel 90-94 Celsius fok fölé.

Ezt a téli hidegnek tulajdonítottam, de most megfordult a fejemben, hogy jelent-e valamit?

2013. febr. 24. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen biztos, hogy lambda szonda hiba, szerelők hamar megoldják. Első voltam.
2013. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2013. febr. 24. 21:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Légtömegmérő meghibásodásának mik a tünetei?


Mire figyeljek a szervízben, hogy ne számlázzanak ki nem elvégzett munkát?

2013. febr. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!