Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első saját autónak milyen...

Első saját autónak milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Első saját autó vételét tervezem, kombit szeretnék mindenképp. Mit gondoltok a következő autókról? (persze ha mást ajánlotok azt is szívesen meghallgatom)


FORD MONDEO 2.0 dízel 2001-2003-as

FORD FOCUS 1.6 benzines 2003-2004-es

RENAULT MEGANE 1.9 dízel 2001-2003-as

RENAULT LAGUNA 1.9 dízel 2002-es

BMW 320d 2.0 dízel 2000-es

BMW 520d 2.0 dízel 2001-es

BMW 318i 1.8 benzin 1997-1998-as

BMW 316i 1.6 benzin 1998-as


Átlagosan 200e Km van bennük és tegyük fel átlagos állapotban vannak. Max 1.3 millió Ft-ot szánnék a vételre. Leginkább városban lenne használva, így nem fontos az erős motor.



2013. febr. 25. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az én meglátásom. Sokan nem értenek velem egyet,majd de elmondom:

Városba feleslegesnek tartom a nagy motort.Mondeok jók, de sok része a piacon céges volt.

Renault: ismerősnek nagyon nem vált be a diesel.

BMW: én is autót keresek, néztem bmw-ket, mondjuk a 2.5 misi körül,de nem merem.Félek a szervíz áraktól.Van bmw-s ismerős.nem örül a számláknak.

2013. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Azok közül amit írtál én a mondeót választanám nagy kényelmes autó és viszonylag olcsón is adják őket

ezekkel az öreg BMV kel állítólag sok a baj De nem tudok mit mondani róluk személy szerint mert nincs a rokonságba senkinek bmv je


Ezekhez mit szólsz


VOLKSWAGEN PASSAT

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


TOYOTA AVENSIS 2.0 D


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj! Említetted, hogy nem fontos az erős motor, mert városban lesz használva. Na most ez nem teljesen igaz, hogy városba kis motor kell, főleg nem nagy kasztninál. Meg kell találni az arany középutat, mert a pirosból gyorsításnál,sokat fogyasztanak azok a motorok amik nem valók a kasztnihoz. (pl 1.6 Vectra C)

A felsoroltak közül, én a két fordon gondolkodnék el igazán, 1,3-ért már egész jókat, meg lehet kapni.

A felsoroltakon kívűl, még gondolkodj, az Opeleken, konkrétan én a G Astrára gondoltam, ezekből van 2006-os is és nem drágább 1,3-nál, 1.6-os motorral a kombi jól megy. És még Opelből, Vectra B (akár C is csak azok már fentebb kezdődnek árban) is, minimum 1.8-as motor-t bele.

Megjegyzem, a Vectrával, szívni is lehet, pl. nekünk elfelejtették említeni, hogy belesete volt a kocsinak, és hetente, hordhattuk szervízbe (persze ez nem a kocsi hibája, hanem az előző tulajdonosé), a végén akkor mondtunk le róla, amikor leszakadt az ékszíj, és egy csavar szétverte a motort:(.

És talán még, Volvo.

2013. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azért nem linkelek, mert képekből (meg amit az eladó ír), nem lehet azt mondani , hogy jó-e az autó vagy sem.
2013. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ford Focus, de dizel motorral :)
2013. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Opelek nekem nem nagyon tetszenek. Volkswagenen és Toyotán még nem gondolkoztam, most nem hogy szűkítettem a listát inkább bővült a választék :D
2013. febr. 25. 18:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy 96 évjáratú 2.0 szívó dízel toyota karinám van nem egy verseny autó de a célnak megfelel egyszer megnéztem mennyit bír még menni 170 km/h volt a vége de a 130-at kényelmesen viszi nem is eszik sokat

Ez a fajta toyota ami nekem van megbízható szerintem az avensis is az csak az márn dinamikusabb autó

2013. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Toyota d4d motorja elég sokszor problémás sajnos.

Mondeo, Focus szerintem.

Esetleg Octavia

2013. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a d4d motorok is csak annyira problémás mint akár melyik típusú autó motórja
2013. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Octavia??? Komolyan?

Az Octavia rohadt drága, ahhoz képest mit Kínál.

Én Octaviat nem vennék, használtan.

Viszont, ha van 9-10 milliód egy Full-Full Újra akkor megéri, vagy 4-5 millió egy használt Scout-ra (de most már nagyon eltértünk az elsőautós kategóriától), na az nem semmi.

2013. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!