Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris.2003-2005ös...

Toyota Yaris.2003-2005ös évjáratú Toyota Yarist szeretnénk vásárolni. Milyen autó? Mennyit fogyaszt?

Figyelt kérdés
Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. 5ajtós vagy 3 ajtós a jobb? 1000vagy 1300cm3?
2009. szept. 10. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] ítt megnézheted a véleményeket
2009. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy kicsit fiatalabb 2007-es van.hát annyit mondok nem véletlenül lett az év autója kétszer is.ha családos vagy az necces mert csomagtartója az elég kicsi.

nekem csak arra van hogy egyetemre járok vele meg bevásárolni meg ilyenek.1.3-as és már van benne klíma.ha jól tudom 1.0esbe nincs.most volt 65 ezres szervizen 40 rongyot fizettem érte ami nem sok.a szüleim ugyanennyi idős opelra fizettek 57 ezret.de megjárta vele legalább 8szor olaszt meg hetente budapest,ami tőlübk 300.km és semmi baja.fogyasztása is nagyon jó,normál esetbe 6 alatt fogyaszt.könnyű vezetni szóval szerintem király.

22/L

2009. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy 5 ajtós 1,3 VVT yarisom van. Én vezettem az ezreset is.Ég és föld. Viszont,hogy 6 liter alatt fogyasztana azt kétlem,max országúton tudtam én ezt teljesíteni, ott 5,2 5,6 ot vitt.Belül nagyon durva. Kijelzős kilóméteróra ami a luxust tárja eléd,rengeteg rakodóhely,minden pontos,nem recsegős,jól összerakott. Ezért Toyota és nem Suzuki. Az 1,3as motorral tényleg elég durván megy, és nagyon jó úttartása van. Ha vezettél már Colt-ot ahhoz tudom hasonlítani.
2009. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

1 dologra felhivom a figyelmed. Csomagtartó nincs szinte!:) Egy biciklit úgy tudtam elvinni,hogy ledöntöttem az ülést kivetettem az elsőkerekét és a kormányt a váltó résébe csusztattam:) Szóval ennyire kis autó. De amugy semmi pénzért nem válok meg tőle.

2009. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!