Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérdésem a következő. Proálom...

Rolando kérdése:

Kérdésem a következő. Proálom ugy leirni, hogy mindenki értse. Van 1 Ford fiestám 1995 évjárat!?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete történt, hogy egy nagyobb tocsába belegázolva lejebb ment az alapjárat majd le akart állni de gázadáskor minden ok volt. Bementem vele a melohelyre majd mikor indultam volna haza egyszerüen nem indult!?

A nem indult alatt azt értem, hogy gyujtásra rakva nem pörgette az akksi az öninditót, de belül ugye hallani mikor az auto felszívja a benzint halk kis "brummogás" de az sem hallatszott. Felhivtam az egyik ismerösömöt de sem akksi cserével sem bikázással sőt még huzásra sem indult be. Eltelt 1 hét nem is foglalkoztam vele és magától beindult az autó. Ment jött 2-3 napig pöccre indult. Most megint előjött a hiba semmiresem reagál. Igaz megint esős idő volt/van. Lehet beázás probléma? De ha igen mert akárkinek elmondtam az a gyanus még szerelőnek is, hogy az ac sem müködik mikor fentáll a hiba. Tehát értem ezalatt egyszerre nem romolhat el az öninditó és ac és az akksi. Átnéztem az összes biztositékot azok rendben vannak. Várom válaszotokat mert kezd nagyon dühiteni a dolog.


2013. febr. 25. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Villamosságis kollégához látogass el, ki kell mérni a dolgokat. Egyébként jól tippelsz, nagyon valószínű hogy beázásgond lesz.
2013. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor, ha furcsa jelenségek vannak a kocsival, és senki nem tudja rá a megoldást, olyankor viszem el a kocsit Ford szalonba. Múltkor gázpedál potméter vagy mi volt félig szét csúszva, rá tették a computert 1ből kimutatta.
2013. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, a '95-ös Fiesta nem egy űrtechnika hogy egyből laptopra kelljen dugni. :)
2013. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akksi kábeleket nézzétek át. főleg a negativ az akksi és a karosszéria köztit, pucoljátok meg és csodás lesz:)
2013. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!