Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorhispania Furia 50 Supermo...

Farkinca01 kérdése:

Motorhispania Furia 50 Supermoto Kuplung hiba?

Figyelt kérdés
Üdv! Olyan problémám lenne a motorral hogy ha hidegen berúgom minden oké, szép alapjárat... de ha berakom 1-esbe akkor lefullad, max nagy gázzal tudom sebességberakni. De melegen viszont simán akadálymentesen veszi a sebességet. Mi bajja lehet? (valaki azt mondta hogy a kuplung lamellák össze vannak ragadva, valaki azt hogy elég ha csak állítok a kuplung bovdenen)

2013. febr. 25. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Olaj mikor volt benne cserélve?
2013. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Most vettem/veszem és nekem is úgy mondták hogy ennyi a bajja...
2013. febr. 25. 19:32
 3/9 petizacc ***** válasza:
Megvettél egy olyan motort, aminek azt sem tudod mi a baja... Gratulálok! Lehet, hogy csak állítani kell rajta (amit kétlek, mert akkor azt az előző tulaj is megcsinálta volna) Valószínűbbnek tartom azt, hogy ki kell cserélned az egész kuplungot, ami viszont nem két fillér. Meg ha már szét kell szedni a blokkot mindenképp ezért ajánlatos csapágyakat és szimeringeket cserélni benn.
2013. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg teljesen! Mivel felajánlotta a tulaj hogy elviszi szerelőhöz.... de én minél elöb használni szeretném ezért is kérdeztem hogy mi baja lehet... mert ha tudom akkor én is megcsinálom;)
2013. febr. 26. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Cserélj benne olajat első körben.
2013. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben! És ha akkor sincs változás?
2013. febr. 26. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor jön a jó öreg széthúzzuk és belenézünk dolog, lehet pár oka. :)
2013. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben akkor majd még írok;)

Köszi a gyors válaszokat!

2013. febr. 26. 15:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicseréltem olajat kitisztítottam mindennt.... de a kuplung nem emel ki rendesen.... ha állítok rajta akkor sem:/ Lamellák??
2013. márc. 3. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!