Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Elmennétek egy...

Motorosok! Elmennétek egy olyan útra, hogy eldobjátok a telefont és az órát, és csak menni amerre visz a motor, nem nézni a táblákat, hogy merre mész, hanem csak úgy elmenni?

Figyelt kérdés
eldobjátok: nem szó szerint, csak mondjuk otthon hagyni vagy kikapcsolni, mert amikor befejezed az utat, akkor haza is kéne találni.
2013. febr. 25. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nem célom lefutni a térképről, 2 óra motorozás egyhuzamban nekem bőven elég.
2013. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja, majd egyszer kb. 10 év múlva!

Valahogy így:

http://www.youtube.com/watch?v=PT-vS8ZTOto

2013. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A táblákat azért nézem :) De volt már olyan, hogy elindultam s abba az irányba fordultam, amelyikhez kedvem volt. Ez nekem jó, mivel így idegen helyen is elfeledkezhetek a navigációról és sokszor csak motorozni akarok egyet, nem pedig egy adott helyet felkeresni :) S meg is adom magamnak a lehetőséget, hogy olyan helyes kis utakra tévedjek, amit a térkép alapján nem választanék.

Hosszabban még sosem csináltam, csak mentem egy kört a környéken (százvalahány km)... Annak is ismerős volt az eleje és a vége.

2013. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért, lehet úgy motorozni hogy közben lesed az órát vagy a telefon? :D


A táblákat nehéz nem nézni - főleg ha nem 200-zal, hanem nagyjából szabályos tempóban mész. :)

2013. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden egyes endurózás során ezt érzem
2013. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Óra meg térkép maradhat otthon, de telefon nélkül nem indulok el. Bármikor kerülhetek olyan helyzetbe, hogy segítséget kelljen kérnem. Amúgy elég gyakran indulok el cél nélkül.
2013. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

pontosan erre a filmere gondoltam én is: második válaszoló.

És aki azt írta, hogy motorozás közben nem lehet telefont és órát nézni azt szeretném felvilágosítani, hogy én itt most nem egy két óra motorozásra gondoltam, hanem, mondjuk egy hetesre, és akkor, mikor megpihensz, és a motor is nem foglalkozol semmivel csak a jelennel, a tájjal, és amotorral.

2013. febr. 26. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám, sokszor még autóval is kedvem lenne megcsinálni, csak ránézek a benzinszintmérőre, és... :))
2013. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és mész tankolni...... ennek természetesen úgy kell nekiállni, hogy felmarkolunk egy kevés-sok pénzt és indulni
2013. febr. 26. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy hetes? Az szimpatikus... Egyszer meg kéne csinálni :D Eddig egy rendes szezont se nyomtam, de nem olyan régen kezdtem s mindig közbejött valami, ami az ilyen hosszabb túrákat megakadályozta, akár tervezett útvonalú, akár nem.

De az óra és a telefon tervezettnél sem igazán érdekel...

2013. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!