Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond? Típus: Opel...

Mi lehet a gond? Típus: Opel Astra Classic 2,1.4-es Twinport.4éves autó.

Figyelt kérdés
Hazajöttem leállítottam a kocsit,utánna nem akart beindulni.Mikor elfordítottam a kulcsot a motortérből kattogó hangot hallottam és indítási próbálkozások közbe a fényszórok is alig világítottak.Feljebb töltöttük az akkumlátort hátha az merült le,fél-1óra töltés után be indult a kocsi.A középkonzolon lévő dátum/idő kijelző nullázódott és 1997-et írt 0:00percet. Másik érdekesség hogy az elektromos ablakemelők 1 gombnyomással teljesen le vagy fel tudtak menni,mostmeg folyamatos gombnyomással mennek és ha elengedem a gombot akkor megállnak.Aksija merült le? vagy elektronikai gond?esetleg önindítő hiba?oxidálódott egy fontos alkatrész vagy simán a rázkódások miatt lehet ez? mit tudok tenni?
2009. szept. 10. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Te magad gyakorlatilag semmit: elviszed Opel-szervizbe, ott pedig majd nekiállnak elektronikai alkatrészeket cserélgetni, természetesen borsos áron, aztán vagy jó lesz, vagy nem. Sajnos a mai autók mind ilyenek: annyi bennük a bonyolultabbnál bonyolult alkatrész, a sok elektronikus kacat, és annyi speciális szerszám és ismeret kell hozzájuk, hogy a tulajdonos még egy vacak izzót sem nagyon tud már maga kicserélni. Bizonyos szempontból ezért volt jobb egy Trabant vagy egy Lada: egy villáskulcskészlettel, fogóval, csavarhúzóval kalapáccsal gyakorlatilag mindent meg tudtál javítani egyedül is, de hát annak a világnak vége. Üdv! Zsoel (26)
2009. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak simán lemerült az akksi... nekem se mindig megy le magától az ablak...
2009. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiderült a hiba oka.leírom hátha tanul valaki belőle...szóval..egyszerüen tönkrement az aksi
2009. szept. 28. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!