Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1993 Honda Civic 1.5 LSi...

1993 Honda Civic 1.5 LSi Automata sedan, megbízható autó?

Figyelt kérdés
Alkatrészek árai megfizethetők? Mire kell oda figyelni ennél a típusnál? Fogyasztása, biztosítása?
2013. febr. 26. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbízható, rozsdára ügyelni, és ne füstöljön a motor. Igazából minél olcsóbb legyen, úgyis költeni fogsz rá. Fogyasztása szerintem városban olyan 10L lesz, az automata mivolta miatt.
2013. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megbízható volt 20éve, viszont most nagyon fontos a jelenlegi állapota, hogy ez kiderüljön.
2013. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első autó lenne, néztem még suzukit is meg opelt, azokról esetleg vélemény?
2013. febr. 27. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából mindkettő jó választás lehet, de vezetési élményben a Honda mérföldekkel előbbre jár. Rozsdára ezeknél is figyelni kell, ebben az árkategóriában alap a min 15 éves életkor. Esetleg még a peugeot 106-ost szokták favorizálni, állítólag az is jó autó.
2013. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 honda civic 1.5lsi válasza:
üdv nekem van egy 1.5lsi m igaz manuális,mikor megvettem cseréltem rajta vezérlést komplettan meg a kötelező olajcserék,nekem van benne inditásgátlo az szokott szórakozni sajnos leállitom vhol aztán ha gondolja beindul ha nem akkor nem :) hát alkatrészileg nem olcsó sztem nekem fogyasztása olyan 7l hegyen völgyön szép a formája
2013. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!