Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok melyik autó a...

Mit gondoltok melyik autó a szebb s "jobbnak" mondható?

Figyelt kérdés

Személy szerint nem rajongok a bikás modell iránt, ámbár a mostani Aventador névre hallgató modell egész szépre sikeredett, formatervileg tökélynek mondható.

F458 talán jobban tetszik nekem, számomra olyan ez az autó, mintha egy festményt ábrázolna, minden egyes idoma a járműnek erre ad jelet. Ferka még talán kezesebb is.


Nem fenyeget a veszély, hogy ilyet vegyek, csupán kíváncsiságból kérdeztem, rajongok a sportkocsikért.


ui.: Jó az sls, r8 is, de úgy érzem itt már egy más dimenzióról van szó, tehát itt már minden a sportkocsira sugall. Veyront sztárolják sokan, de valahogy úgy érzem egy nagy nehéz ormótlan valami. :D



2013. febr. 27. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a 2003 as Gallardo a nagy favoritom de ha ez a kettő akkor Aventador :)
2013. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bamboochatheone ***** válasza:
Csak az Aventador. Az a 458 Italia nekem nem is Ferrari inkább valami pinalámpás kínai másolat.
2013. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!