Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszámtábla pótlás?

Rendszámtábla pótlás?

Figyelt kérdés

Elhagytam motoromról a rendszámtáblát.

Mi a teendő ilyenkor? végigjártam többször is az útvonalat, nincs meg.

Még a régi fajta rendszám volt nem eu-s.

Milyen költségekkel jár a pótlás/újragyártás?



2013. febr. 27. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azért várnék a helyedben mondjuk 1-2 hetet, pár éve én is elhagytam (autóról), azonnal mentem az okmányirodába bejelenteni és kérni újat (már csak azért is, hogy legyen papírom róla és ne büntessen a rendőr), kifizettem 12-13ezer forintot a pótrendszámért (régi tipus ez is) és utána hozta el a lakásomhoz egy járőr azt amit elhagytam. :) Valaki megtalálta, és leadta a rendőrségen. Rendőrnek mondtam, hogy mi a szitu, azt mondta "ráértem volna még".


Persze ha megfogadod a tanácsom, akkor is érdemes bejelenteni a rendőrségen a rendszám hiányát, mielőtt valaki rosszra használná.

2013. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A motorral az a gond, hogy ha nem lesz meg a rendszám, akkor új rendszámot fog kapni. Olyankor meg új forgalmi, új törzskönyv, egy vagyon...
2013. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, miután már a forgalmimat elhagytam, és sürgőssen kellett új, mert mentem külföldre, és azért oda mégsem mehetek anélkül... De azt is viszahozták egy hét múlva, tudom, hogy érdemes várni.

Még párszor elmegyek arrafelé, hátha megtalálom.


Ha bejelentem, hogy eltűnt akkor nem közlekedhetek a motorral. Ha megállítanak nem tudom azt mondani, hogy húúú, reggel még ottvolt, mikor ellenőriztem.

De muszáj közlekednem vele.

2013. febr. 28. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!