Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F 1.4 GL '97. 03....

Opel Astra F 1.4 GL '97. 03. chip tuning tippek, kinek mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! a kérdésem az lenne, hol, mennyiért és milyen chip tuningot lehetne rakni a vasra?


tuning gyertya, sportlégszűrő, sportkipufogó, tuning olaj, vezérmű cserélve, főtengely cserélve, szimeringek csapágyak cserélve, nagyobb hűtőt kapott, így megy most a gép.


megéri szerintetek chippelni?


2013. márc. 1. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97 es cucc ne költs rá..megy a cucc azt írtad?mennyit csikartál ki belöle?90-max 100 le?fékrendszer?toronycsapány?futómü?izom gép sosem lesz de a te pénzed hobbid akár millákat is költhetsz rá de te tudod...
2013. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amit ezen tudsz tuningolni az csak az előgyújtás. Volt valami olcsó számítógépről is programozható előgyújtás szabályzó, olyan kell neked. Lehet hogy még találsz benne alvó lovacskákat, csak ki kell csalogatni :D


Azt hiszem ez volt az: [link]

2013. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szántóvető ***** válasza:

szerintem megéri.ha már ha már több területen tuningoltad akkor a chipet se hagy ki :)

itt olvashatsz róla:

[link]

2013. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
tuning olaj.. hahahaha
2013. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

tuning olaj... tényleg viccesen írtam, versenyeken használt olaj van benne ha így érthetőbb:P am köszi a válaszokat!


nem tudom mennyi lehet benne, de olyan 90 körül... menni megy a gép, de nem eléggé :)


am 2000be vettük, csak most megkaptam én fateréktól, végig garázsba tartott, gramm rozsda nincs rajta, 143e. km van benne... tipp topp állapot, nem zörög nem kattog, csörög stb... azért akarok chipet... azon is gondolkodtam h eladom és GSi, viszont a földön nem találnék olyan állapotút mint a mostani. igaz erősebb lenne, de nem minden a teljesítmény...


fék tökéletes állapotban van am gyári, de teljesen jó, nem szakállas a tárcsa, nincs elkopva a betét stb.

2013. márc. 1. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Teljesen őszínte leszek ,minden beleőlt pénz kidobottnak számít ....

Nem gondoltad szerintem komolyan ...

2013. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
lehet hülyeség de nekem nem nagyon jönnek át az újak... de tényleg, pedig nem egyet vezettem már... és valahogy mindig az F Astra-hoz húzott vissza a szívem... sokkal jobban kezelhető, fém a fémen, azt csinálja amit te csinálsz a pedállal. sokkal jobb. szerintem. de lehet elfogult vagyok és neked van igazad...
2013. márc. 1. 19:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ami az ember sajátja, azt jobb esetben megbecsüli és szereti. Így vagyok a mi kombi F-es Astránkkal :D Csak kár hogy a hátulját már picit eszi a rozsda, faterom meg hiába karosszérialakatos, nem szívesen csinálja meg... És mivel a motorja pöpec állapotban van, ezért kár lenne érte.


A tied gyárilag milyen motorkódos? Csak mert a mienk C14SE, és gyárilag 82 paci.

2013. márc. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. vegyél egy kivont GSi-t

2. az 1.4-es astrát szedd darabokra és a GSi-t is

3. GSi alkatrészeket rakd az 1.4-esbe

4. lesz egy GSi astrád amiért annyit fizetsz kötelezőt mintha csak 1.4-es lenne :D

2013. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És ez ilyen egyszerű ahogy le van írva :)

A melóba meg belerokkansz :)

2013. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!