Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó jobb lényegesen?

Melyik autó jobb lényegesen?

Figyelt kérdés

ZR1 vagy F458 a két jármű, amire kíváncsi lennék. Nyújt annyival többet egy Ferrari vagy csupán a márkát fizeted meg? Váltóját valójában nagyon eltalálták a Manetino kapcsolóval együtt a Ferrari mérnökei, ott van még a jellegzetes hangja. Ha tehetném vennék 1-1-et, de a Ferka gyakorlatilag elérhetetlen. Vajon a ZR1 hozza azt a szintet?

Gondolok itt a motorikus teljesítményre, élettartamra, váltóra, futóműre.


ZR1-nek igazán öblös V8-as hangja van, azért nem hinném elkerülné az emberek figyelmét...


F430-tól szerintem ideálisabb választás lehet egy ZR1, mert olcsóbb és szerintem jobbra sikeredett.


ZR1 futóműve milyen? Laprugós? Mert ha igen, mint a z06-nál akkor mondjuk kényelmetlenebb mindenképp, hisz merev...



2013. márc. 2. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyújt annyival többet a Ferrari. Az ötödik sebességben győztek áradozni a 458-asról,hogy mekkora élvezet vezetni. Ma meg egy Corvette motros versenyautót próbáltak, és nagyon lehangolóan nyilatkoztak róla (említették, hogy 6000 fontért már kapható Corvette motor). Öblös, de lomha, lassú a váltó (automata), nem annyira nyomatékos, mint amit vártak tőle, és az alváz is kiábrándítóan viselkedik, egy szóval elavult technológia (ezeket valamelyik tévés jómadár nyilatkozta, ha veszel nekem egyet, nem utasítom vissza :D ) Ár/érték arányban talán nem is találsz jobbat a Corvette-nél, de a Ferrari lényegesen jobb!
2013. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És nem laprugós a futóműve, de ettől függetlenül (állítólag) silányan viselkedik.
2013. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!