Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behúzott kuplungnál ment a...

Behúzott kuplungnál ment a motorom magától, ha fékeztem természetesen lefulladt, mi baja lehet? Részletesen leírom lentebb!

Figyelt kérdés

Nos

Télire a garázsunkba költözött a kis 50 es supermoto, kedvünk támadt beindítani,a hétvégi jobb időnek köszönhetően, minden szép és jó, de a kuplung behúzásánál megmakacsolta magát a gép és ő tovább hajtana. Mi okozhatja a problémát ? A bovdent kicsit meghúztuk, de ígyis olyan furán megy vissza a kuplung, csak ha hirtelen elengedem akkor megy be teljesen, a huzal "rojtosodhatott" fel , de hisz csak állt?



2013. márc. 2. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
összeragadtak a lamellák szedd szét és rakd össze újra a kuplungot és jó lesz.
2013. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor meglesem majd, bár még sose csináltam ilyet
2013. márc. 2. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony, nagy valószínűséggel ez lehet a hiba: a téli állásban összetapadtak a lamellák és nem akarnak szétjönni. De ha már úgyis a kuplungnál fogsz matatni, érdemes megnézni, nincsenek-e beverődések a kuplungkosáron. Ugyanis azok is szoktak ilyet csinálni: megakad bennük a lamella füle, aztán nem akar rendesen kiemelni a kuplung. Bár ha erről lenne szó, akkor már korábban is előjött volna a probléma.
2013. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem sak simán fázott,ledermedt az olaj benne azért nem dolgozott jol a kuplung
2013. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!