Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő Ford Focus modellekről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Autót aszeretnék venni, van cirka 1,7 misi rá. A következő két Focus-t néztem ki, amiről kérnék tapasztalatokat, véleményeket (fogyasztás, meghibásodások stb).


1.) [link]

2.)

[link]


A második teljesen korrektnek tünik, minden szempontól, viszont az első jobban tetszik. Egyedül az ára miatt visszakozok, hogy miért ilyen olcsó (több extra, nagyobb motor stb). Talán, az hogy az első hirdetést magánszemély adta fel, nem a kereskedés? Km állásra rákérdeztem, de még nem kaptam választ, lehet ott lesz a meglepetés:-) Viszont ha 100e km alatt lesz, valamint átmegy egy "vizsgán" akkor szerintem egyértelmű a választás, de azért várom az észrevételeket:-)



2013. márc. 3. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem véletlenül nincs kiírva a km állás. És az sem véletlen, hogy hirdetnek azonos évjáratú 1.8TDCI-t 1 millával drágábban is ( és az még csak nem is Titanium ).

Szerintem abban minimum 200e km lesz :)

2013. márc. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vedd a benzinest ! Qrva jó autók ! És kisebb az esély arra ,hogy nagyobb összeget keljen költened .

A dieselje is jó csak ki tudja a km mennyire korrekt ...

2013. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő törött volt. Nagyon alapos átvizsgálás kell, szervízkönyvben nem lesz a javítás, járulékos hibák láthatatlanok, csak idővel tapasztalhatóak. Amúgy nagyon jó autók, bár dízelből az 1.8 a leggyengébb konstrukció. 1.6-osat érdemes nézni, abból is a DPF nélkülit. (az már peugeot motor)
2013. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az árkategóriában értelmes választás a Focus. Én is körüljártam már kb fél éve a témát. Akkor én is Focusokat meg H Astrákat nézegettem. Végül egy dízel Astrára esett a választás. 170e valós km volt benne vásárláskor, de ez engem nem zavart...
2013. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mindkettő törött volt."

Ezt miből gondolod?

2013. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalat.

Ja, és amelyiket nyíltan kereskedő árulja, az biztos h tekergetett.

2013. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy tekergetett? Ebben a kereskedésben van több ugyanilyen Focus is 170 ill 200e km-el valamivel olcsóbban, akkor ennyi erővel ahhoz is hozzányúlhattak volna (hogy legalább 150e km alatt legyenek). Illetve nekem nem valami sufni helynek tűnik ez a kereskedés, hogy van 9-10 autó kitudja milyen háttérrel. Ergo én úgy gondolom, hogy nekik nem éri meg játszani a vevőkkel, de ettől persze minden benne van a pakliban. Valaki tudna az 1.6-oshoz fogyasztást mondani (tapasztalat alapján), illetve kb mennyi lehet az éves fentartási díja (biztosítás, súlyadó) kezdő búnusz besorolással?
2013. márc. 3. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahol az 1.6 focus van:

Én nem veszek ott autót.Alapjáraton sok nála a céges. (ami nem is lenne baj..)

Többször voltam ott konkrét elképzeléssel, nyikhaj gyerekek olyan stílusban szóltak hozzám, hogy inkább mentem.

Ha engedik, vidd el a kocsit márkaszervizbe. Kis többletet megér, hogy átnézzék a kocsit.

2013. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!