Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék Szentendre közelébe...

Hmiklos98 kérdése:

Hol tudnék Szentendre közelében AM kategóriás jogsit szerezni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretnék egy AM kategóriás motor jogsit csak nem tudom hogy hol van a legközelebbi hely ahol meg tudnám szerezni.

2013. márc. 3. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

AM-nek 16 év a korhatàra.

M-nek 14 év.

2013. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. márc. 3. 13:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt azt írja hogy 14 év
2013. márc. 3. 13:02
 4/6 petizacc ***** válasza:
"csak nem tudom hogy hol van a legközelebbi hely ahol meg tudnám szerezni." Most komolyan mi találjuk ki, hogy hol laksz? Levizsgázni ne vizsgázzunk le helyetted? Bemész a szüleiddel egy autósiskolába, majd ott elmondanak mindent ami érdekel és ha az igényeidnek megfelel, beiratkozol, levizsgázol, örülsz.
2013. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Linket meg se nyitom inkább...


Rengeteg kérdésben le lett már írva hogy autós sulik oldalait ne hozzuk fel példának.

Vagy a tavaly év végi hazugságaikból senki sem tanult? Amikor ott volt a jogszabályban hogy nem lesz korhatár változás de mindegyik autóssuli beharangozta hogy de bizony az lesz. Aztán meg azt hazudták hogy most év elején megváltoztatták...


Szóval autós sulik ennyit érnek. Tessék Magyar Közlönyt olvasni Az hiteles infó.


M kategória korhatára 14 év, de ha betöltöd a 16-ot megkapod az AM-et.

2013. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. márc. 3. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!