Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autók megbizhatóak, és...

Trollf87 kérdése:

Melyik autók megbizhatóak, és könnyen kitunningolhatóak?

Figyelt kérdés

Most szeretném megvenni az első autómat, és már nézegetem őket pár hete, de nem tudok dönteni. Fiat grande punto tetszik eddig a legjobban csak nem tudok róla semmit.

1200000-1300000 a limit. Köszönöm előre is a válaszokat



2013. márc. 3. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "kitunningolás"?
2013. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Optikailag és teljesítményileg egyaránt olcsó!
2013. márc. 3. 15:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Tuning, nem Tunning. Elénézést..
2013. márc. 3. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag mindegyiket lehet tuningolni, optikailag a legkönnyebb, csak légy kreatív, ha vannak kapcsolataid akkor könnyebben szerezhetőek be bizonyos dolgok.

A teljesítmény tuning általában már neccesebb dolog, ehhez nagyobb ismeretség kell az autószerelői körökben elsősorban, ha az megvan akkor könnyebb dolgod lehet.


Ha első autó lesz, akkor célszerű olyat venni főleg ha házilag akarod bütykölgetni amiben nincs ilyen számítógépes rendszer, mert manapság ha egy lámpát cserélsz ki az újabb autókon már kód hiba és hívhatod a szerelőt hogy üsse ki a hibát, sajnos ez elég nagy hátrány.

Én elsősorban olyan autót néznék ki ami olcsó, és van hozzá bontásban alkatrész szinte minden helyen nagy választékban. Mert ilyen bontókban ha nézelődik az ember találhat egyedibb dolgokat egy adott autótípushoz, és akkor olcsó pénzért leszerelik neki, és megszerezheti, ez inkább az optikai tuninghoz előnyösebb.

Nekem egy 92-es opel astrám van, örökölt autó, elég rozzant állapotban volt de motorilag még most is képes menni. Persze én is dolgozgattam vele rendesen a teljes alvázat megcsináltuk ismerősömmel hogy jó legyen, kapott rá pofás felniket, új kipufogó rendszer, egyedibb ugye, meg azért odanyom neki. Akkor egyedibb lökhárítókat is szereztem bontásból, nagyon jól néz ki, üvegszálas, úgy csinálhatták nekem csak annyi dolgom volt hogy meg erősítsem a repedéseknél, meg újra fessem, ami még jelenleg is félkészen áll mert nincs rá időm, új lámpabúrákat is szereztem szebbeket, új hűtőrácsot ami nagyon jól néz ki, krómozott egyébként. meg persze a hagyományos ablakemelőket elektromosra cseréltem, egyenlőre csak az első kettő van meg, de hátulra is van már, csak még a kapcsolókat kell beszereznem és már szerelem is fel, akkor fóliázás is hamarosan meglesz. meg ugye újrakárpitozom a tetőt, meg az üléseket, is meg a műszerfal világítást is a hagyományos sárgás színről, zöldre, vagy kékre cserélem le, plusz a burkolat is cserére fog majd kerülni, mert már szereztem is bontásba, csak még el kell mennem érte, plusz a csomagtartóba kerül egy mélynyomó az új hangrendszerem mellé, meg a belső térbe a csomagtartóba neonokat is tervezek tenni, hogy jobb legyen, de szerintem kihagyom azt a részét, meg valami matrica is kerül a motorháztetőre.

Ha ilyesmi tuningoláson is gondolkozol akkor olyan autót válassz amibe könnyebben találsz bontásba alkatrészeket, mert akkor csak nézned kell az aukciós oldalakat, vagy a bontókat mert ha jó helyen járkálsz és jó a szemed és vannak kapcsolataid akkor találhatsz ott egyedi kincseket, amivel feldobhatod a járgányod.

2013. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit értessz újabb autó alatt? Golf 4, Mazda 6 sport, Suzuki swift sport, opel astra bertone, vagy Fiat stilo abarth kaliberü autót szeretnék.
2013. márc. 3. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami izlésesnek mondható tuning (optikai) többe van mint az autó......és nem nyúltál a motorhoz.A gettó tuningos kategóriát nem is említem ..tömve van vele az utca :)
2013. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért is ilyen árban gondolkoztam.
2013. márc. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!