Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy E36-os BMW-m. Ha...

Hosszú Richárd kérdése:

Van egy E36-os BMW-m. Ha kinyitom az ajtót akkor működik az elektromos ablakom, ha becsukom akkor nem. Ezt az egyik pillanatról a másikra kezdte el csinálni. Az elött jól működött. Mit kéne vele csinálnom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvinni autóvillamosságihoz!
2013. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kérdés hogy mi lehet, akkor jobb ha autóvillamossági szakemberhez fordulsz.


Valószínűleg valami vezeték elfáradt és nincs kontakt ha becsukod - nem tűnik túl bonyolult problémának.

2013. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

SZERINTEM az ajtónyitogatàstól elfàradt valami ott (nèzd meg, hogy melyik rèsz mozog ott a legjobban). Kicserèled egy darabon a kàbeleket, majd minden mennifog tovàbb.

Ne nagyon hùzd a dolgokat, mert lassan ìgy a kp-i zàr is tönkremehet....


Nekem ilyen a csomagtartóval volt, a zàr kàbele megtört, a kp-i zàrni fura hangja lett ès a csomit nem zàrta. Nèha àthùzott picit, emiatt jól megmelegedett, ès amìg próbàlgattam hogy mi ez (mert azelött nem tapasztaltam ilyet), addig összeègette a ködlàmpa ès a rendszàmtàblavilàgìtàs kàbeleit is.....

2013. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem melegszenek a kábelek. Ha nyitva van bármelyik ajtó akkor megy az ablakhoz a 12V, ha csukva van mindkét ajtó akkor a kettő közül egyikhez se megy a 12V.
2013. márc. 4. 16:49
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Nem is mondtam h kötelezö melegedjen. Annyit ìrtam, hogy nàlam àthùzott, emiatt melegedett ès mègtöbbet tönkretett. Nem szabàlyszerü, hogy nàlad is ez lesz... csak gondoltam szòlok, hogy elöfordulhat...


Az ajtóknàl mindegy, hogy melyik van csukva ès nyitva? Nèzd meg, hogy felvàlltva egyszer egyik, egyszer màsik legyen ès ùgy próbàld.


Lehet, hogy ha megszakad a kör, akkor mindkettöt blokkolja (kàrpitjavìtàsnàl leszedtem a bal ajtóról az irànyìtópanelt ès a jobb ablakot sem tekerte. Pedig a jobboldali panel a helyèn volt.)

Fordìtva passz, de ugye kp-i zàrnàl is az elsö ajtók adjàk az "infót" ès ablaknàl is a bal elsön van a fö panel.


Persze ez mind feltètelezès, de az aprósàgokbó közelebb lehet jutni a megoldàshoz...

2013. márc. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!