Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez a terv kb. jó...

Szerintetek ez a terv kb. jó dísztárcsa festésére? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ez lenne az alapozó a 4 dísztárcsára.(400ml. szerintetek elég?)


[link]


És ez lenne (az ultramarinkék) a festék. Ebből 800m.-t gondoltam.


2013. márc. 5. 18:37
 1/4 schocko ***** válasza:
Nem tudok elképzelni csúnyábbat egy autó kerekén a festett dísztárcsánál...szerintem az nagyon gáz...
2013. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pagan ***** válasza:
szerintem is gáz,a dísztárcsa már alapból oktalan dolog,festve meg végképp,én inkább csupasz lemezfelnivel jártam télen,úgy sokkal szebb:D,de ha neked így jön be akkor ne foglalkozz mással
2013. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de egy egyszerű szürke ujrafestés még korrekt lenne,nem? eleg ocsmany állapotban van.
2013. márc. 5. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg olcsóbb venni 4 dísztárcsát mint lealapózózni meg festeni meg kinlódni vele

De ha kreativitásod élni akarod akkor igen jó hozzá. meg elég is ha finoman fújod és nem pazarlod.

Amúgy én is egyetértek a legelsővel. A dísztárcsa az egy olyan dolog ami szép alufelninek akar látszani de nem az. Mellesleg meg a féktárcsa hűtését és a kerék centírozásának is csak gondot okoz.

De én mondjuk vérbeli sportautós vagyok az én ízlésem és stílusom más. Szóval te dolgod. Amúgy jó a festék rá az a lényeg.

2013. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!