Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik megbízhatóbb és jobb...

Kova 55 kérdése:

Melyik megbízhatóbb és jobb autó? Ezek Elektronika vezérelt kocsit? Megint bombáztak az olasz autós elméleteikkel. Igazak lehetnek ennél a kocsinál is? Alkatrész melyikhez olcsóbb?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2013. márc. 5. 20:19
 1/9 Vizéli László ***** válasza:
Nekem nem volt egyik fajta sem. De olasz autóm az nem is lesz. Nem hallottam túl sok jót az olasz és francia autókról. A kóreai kocsik nem tartják az árukat, viszont tapasztalatom szerint minőséget gyártanak. Én a hyundai mellett döntenék.
2013. márc. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vizéli László ***** válasza:
Nekem is kóreai autóm van már 1 éve (és az ég világon semmi baja nincs)Kia Rio.
2013. márc. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tisztelt Vízéli,ha nem volt Olasz autód az még nem jelenti azt hogy szar mert te hallottál róla ezt-azt. Majd ha használtál 1-2 Olasz márkát és típust akkor jelents ezt ki. Korea és nem kórea!
2013. márc. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem,ha valakinek nem volt ilyen autója,miért kell hallásból tanácsot adni másnak....Ha meg volt és esetleg elégedetlen volt vele,írja le ennek az okát.
2013. márc. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmmmmm sztem azértis megveszem a Fiat-ot,ismerőseim akiknek van dícsérik ezt a fajtát,és akkor majd jól megírom,hogy ez milyen kocsi:) köszi mindenkinek
2013. márc. 6. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Tesómnak puntoja van. Nem jó.Pontosabban a Hyundaihoz képest kuka.Ez tény.

A csládban van egy ilyen Hyundai. 200ezer van benne.Semmi nem romlott el rajta!

Jól megy, jó a fék, keveset eszik.

2013. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenki maga dönti el melyik huz jobban a szivéhez,csak annyit tudok mondani,volt mind a két tipusu autom ,szerettem is mindkettöt,de a fiat a sirba vitt néha amikor megbolondult az elektronika,mindig elöjött valami villamossági dolog,sajnos pont a villamossághoz nem értek,a koreaiba gyakorlatilag csak bele kellett ülni és tette a dolgát,ha semmi nem volt elhanyagolva
2013. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vizéli László ***** válasza:
Tisztelt 3.-és 4. Nyilván nem véletlenül mondják sokan Hogy az olasz autók rosszak. 2-en itt bizonyították is.
2013. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eddig volt egy 1.3D uno-m,1.9td tipo-m,1.7D tipo-m,most pedig egy 1.6B brava-val járok. Az olasz Diesel-eket mindenki szidja hogy így szar meg úgy szar. Nekem az összes indult -20C alatt is nem volt gond vele. Ja persze megkapta a megfelelő karbantartást amit kívánt(izzító gyertya,jó töltés+aksi az olajról meg szűrőkről ne is beszéljünk). Lehet itt bárkinek bármilyen márkás és kevésbé márkás kocsija ha elhanyagolja az is elromlik.

Én nem ítélem el a Koreai kocsikat de amíg Fiat-ból van 100 addig a Hyundai-ból van 2!Na ez a nem mindegy.

2013. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!