Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Kb.20 litert eszik...

Segítség! Kb.20 litert eszik a Vectrám. Létezik?

Figyelt kérdés

A mutató szerint eszik vagy 20 litert. 45 liter volt benne, mentem vele 200 km-t, most meg már világít a lámpa, hogy kevés van benne.

Mindig nézem a fordulatszám méröt, és figyelem a motor hangját, mindig a megfelelö sebességbe kapcsolom. Olyan a munkahelyem, hogy naponta többször, viszonylag rövidebb távokra használom. A sok hideg motoros indítás miatt lehet? A motorja jó állapotban van, az oljat nem eszi, az üzemanyag tartály nem ereszt, benzin lopás kizárva, a termosztát jól müködik. 98-as oktánszámú benzint szoktam tankolni. Mi lehet a baj?

Köszönöm


2013. márc. 6. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán egy hiteles telitankolós mérés jól jönne.
2013. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el tankolni ha 20 25 liter megy bele és tele a tank akor egyszeru a tankban van egy kis szonda visszajelző ezt kell cserélni magadtol is kitudod elvileg mert olyan mint egy csavar egy zsinoral...sokalom a 20litert omega opel benzines is 12 14közt eszik 14 ha nagyon adod neki....
2013. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld több minden okozhatja. Csalhat a benzin muztató órád is,de lehet ez egy BRUTÁLIS lambda-szonda gond is. nekem bravom van 167 lovas csippes HGT 10-ről 18-ra ugrott meg a fogyasztásom egy működőképtelen lambda miatt. Szerinted? Kikerekedett a szemem :D :D 15-ből megoldódott a gond. A te esetedben javaslom hogy menj el a kútra,kínáld meg a kocsit benzinnel kattanásig, azaz tele. Menj vele 100km-t majd megint kattanásig. Amennyi belemegy mondjuk 12L akk annyi a fogyasztásod :)
2013. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mutat jól a benzinszintmutató.
2013. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!