Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogón vezérlés beállítás? 4...

Robogón vezérlés beállítás? 4 ütem.

Figyelt kérdés
tudna e valaki segíteni? 50ccm, 4ütem, lehet hogy egy kicsit elb..tam, nemrég leszedtem a hengerfejet, próbáltam vigyázni a vezérlésre, bejelöltem felül a vezérmű tengely pozícióját, ugyanúgy össze is raktam, de lehet hogy a főtengelynél elmászott. hogy kell jelre visszarakni, és hol vannak a jelölések?
2013. márc. 7. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megírnád, milyen motorról van szó, könnyebb lenne megmondani.
2013. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kínai csoda. egyszer már kérdeztem itt, hogy mit lehet vele tenni mert nemigen akart működni csak melegen kezdett valami életet mutatni. egy ismerősöm mondta, hogy nézzem meg a szelepeket, nincsenek e berakódva, vagy a hengerfejben nem e látok valami hibát. nos ezután történt az hogy lehet elmászott a vezérlés.
2013. márc. 7. 11:37
 3/8 A kérdező kommentje:
a típus: flex tech topdrive
2013. márc. 7. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit csinalni szoktunk: A fotengely felso holtpontra( a jelet megtalalod alltalaban konnyen de nem szukseges) a vezermu tengely butykei szekepvaltasra, vagy surites( mindket szelep teljesen zarva es a butykok a dugattyutol elfele nezznek es keresd a szimetriat mert felso holtponton feluton van szivas es a kipufogas kozott), Ha megvan akkor forgasd korbe 2X kezzel a motort ha nem akad sehol akkor johet a probakor, ha akad szetszed es ujra probal. Es igy akar meg a jelet is megtalalhatod mert alltalaban igy van osszejelolve. Es a legfontosabb mielott szetszedsz valamit addig forgasd a motort amig meg nem talalod a gyari jeleket!!! Yeljesen mindegy meddig tart mert ha nincsenek meg akkor egy szivas megtalalni mert sokszor cssak egy bevagas vagy csak egy pont, es nem tudod mit keresel
2013. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. nézelődtem még a neten egy pár helyen, és találtam egy fórumot ahol hasonló problémával küzdott valaki. kapott egy választ, hogy főtengely "T"-re állítva/felső holtpont/, vezérmű tengely furatai viszintesen a hengerfejjel elvágólag, ez a két kisebb furat ill. csík, a harmadik nagyobb furat pedig felfelé, előre nézzen. na én így megpróbáltam, de nem pöffen egyet se.
2013. márc. 9. 08:20
 6/8 anonim válasza:
a szelephézagokat pontosan állítsd be!
2018. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Azay válasza:
Helló. Sikerült beàllítani a hézagot? Mert ha igen engem is érdekelne hogyan csinàltad mert nekem is ez a problémám.
2018. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csökmeigábor válasza:
Heló.Engem az érdekelne,hogy a T-és F.mit jelöl.A szikrát a felső holtponton kapja e ?
2021. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!